Shimano

Autor TonyC, Studeni 17, 2012, 15:22:46

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Pedro

Da,novi tip 260gr teška.
Pecam na Dunavu,ako je tako onda nije štap za mene . Volim duže drške na dugačkim štapovima ali volim i da su štapovi dobri čitači na daljini od 60-70m i dubini 10-30m

SMT

#166
Probaj u svakom slučaju… za te glave koje sam spomenuo, radi on to sasvim pristojno…

Kad sam rekao da nije neki čitač, uporedio sam ga sa nekim svojim štapovima iz Japana :hi:

To je bilo pogrešno… jednostavno nije u toj klasi…



Pedro

#167
Hvala,možda probam baš taj dx seriju neštoo se svidja ta duga drška ako ne onda možda probam nešto drugo u tom cenovnik rangu za te glave što meni trebaju
PS: na kom terenu pecas i šta koristiš za jig smudja ?

SMT

Samo Gornje Podunavlje… dzigujem Graphiteleaderima i Daiwinim morethanom