IZ KOLEKCIJE........BR. 2 REBEL

Autor zanderman, Listopad 22, 2013, 10:35:23

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

zanderman



IZ KOLEKCIJE BR 2       REBEL

DA PODSJETIM VARALIČARE, POGOTOVO MLAÐE, ......IDEJU I NAMJERU ZA OBJAVU VARALICA IZ MOJE KOLEKCIJE OBJASNIO SAM U U OVOJ RUBRICI NEGDJE U SVIBNJU OVE GODINE KADA SAM OBJAVIO PRVI PUT - STORM

REBEL - STARI AMER  ima sve.  I SLATKO I SLANO I DOLJE- DUBOKO I GORE I SA ZVEČKOM I BEZ I TOP I POP. PRVI POČEO SA PLASTIKOM , ....PRIRODNI DEKORI NENADMAŠNI..ZA MENE MINNOW-i RAZLIČITIH VELIČINA, SHADOVI S KUGLOM U KLJUNU I JOINTED-I PRVI IZBOR ZA SMUÐA PO LJETI.