Koji stap….dvojba…teska odluka!!!

Autor Mljeveni, Kolovoz 02, 2021, 14:18:08

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mljeveni

Doslo vrijeme za popunit kolekciju,fali roli stap

Rola je twinpower 4000

Dvojba je

Shimano lesath 2.4 14-42
HR zander force 2.51 10-40
Sportex absolute NT 24-54
HR predator III 2.21 10-50

Uglavnom za jig do 25 grama(plus shad) i ponekad vobler 5-7 cm, lovi se smuđ i bucov!

Nema priliku probat ni jedan, pa je svako zapazanje i iskustvo dobro doslo!!!


maverick

Imam lesatha...i koristim upravo za to...jig od 10 do 25...vobleri od ssr 5 do 9
Zander mi je prosle sezone pukao u zabacaju na nacin da je vodilica ispala iz ljepila, bio je mrak i explodirao je gornji dio. Gornji dio sam popravio i stap je ok, tako da ako si blizu oba mozes isprobati. S tim da je zander 32 gramac ako se ne varam
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Mljeveni

Zander II sad ima i  10-40 g

Koliko je duga rucka na lesathu od kraja do role?

maverick

Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"