Gdje ga tražit

Autor zvona, Svibanj 31, 2013, 11:45:56

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

silure

sviđaju mi se držači gdje si ih kupio ako nije tajna

baka

Citat: maverick  u Kolovoz 28, 2018, 20:57:02
Ja sam ga danas trazio kao i pajdo  :stripii:



Sad gledam kako si sajle od komandi stavio, dobro mi to izgleda. Samo zanima me da li se ne lome previše kad okrećeš motor?
Pecanje je bolest, ali pomaže kod drugih bolesti!

maverick

Ne lome se previse...jer ima mjesta u trubi...tamo odrade koliko treba
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

SMT

Po ovom vodostaju, na mestima koja su cele godine “suva”...

Može i “čeka”...








Nikako bez opreme...








:hi:

maverick

Primjetio sam da takvih mjesta ima dosta gdje ga mozes traziti,ali vise bih se posvetio onim gdje je trava nego je lišće...od šume....Mislim da mu to ne leži ...Najbolji su mi stari kanali...koji moraju donijeti neku hranu kad voda lagano opada
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

pajdo77

 Ja ga bome tražim pet dana od "Želje" do flotile i ni kvrc. Nit zorom ranom nit pred večer. Dubina od minimum 5 metara pa do 10+ koliko ima kod zelene bove preko puta "Javora". Bacaj i gdje vrti voda i gdje vraća,od Javora do Kožare imaju grunt-velne od neravnog dna,bacaj i tamo bez uspjeha. Nekada je u Donjem gradu bila kompa,e dolje je od nje ostao kao jedan kameni put kojim se išlo od nje do obale širine možda tri i dužine dvadesetak metara,stanem iznad njega i bacaj pa prevlači varalicu,leruj,ma ko u bunaru. Neznam više šta ću,ajd bacim par kila lanca na užetu i milim uz obalu jedva,opletem vertikalu uz šporanj od kožare do flotile,neće,ponovim još jednom,neće. Ne sviđa mi se što je cjelom dužinom tog špornja zemljano dno a gotovo kao tepsija,ima tek tu i tamo oscilacija u dubini pa bi se tu prije našlo neko somče nego smuđ. Meni bi odgovaralo da voda ode dolje bar još metar-metar i pol. Probat ću još danas pa malo odmorit i dočekat nižu vodu. Dao sam sve od sebe proteklih dana al kad ne ide ne vrijedi silit kartu,ima dana...sao ih treba doživit  :stripii:

maverick

Što ga ne probas u to doba dana traziti s kederom....ono na jig udici....
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

pajdo77

 E pa kedera nemam,ak će žvakat silikon nek žvaće  :stripii:

SMT

#368
Ako ideš u sumrak i svitanje, žvakace ti onu 7-micu i 9-tku “nelovljivu” i po ovom vodostaju... Kvota 1:10 na njih... Ne moraš čekati da “plopce”...

Samo revidiraš stav i tvoj je :hi:

Ako ti se ne dopadaju za bacanje, to je ok, mogu da razumem...I meni su prezentovali voblere koji love, nisu mi se dopali, ne bacam ih :hi:...

pajdo77

 Ma baco sam i te rapale nesretne jer su one neki srednjeronci pa se nisam usrećio. Mora da nije tu hebat ga inače bi bar na nešto ponuđeno trebo imat neku reakciju tj udarac u ovih par dana. Možda ga i ima ali nije mu taj famozni cug kojeg ja nikako da shvatim kad je i dokle je. Puno je tih faktora u igri e sad ajd znaj gdje zahebem i šefa i stanicu mada vidim neki uredno love smuđa,dakle do mene je što ne znam pogoditi vrijeme kada je gladan.

No

Meni se čini da pajdo lovi i ovim kukanjem šalje obavijest ostalima da ne dolaze.   :stripii:   :stripii:

Stari lisac. Sve ne zna ovo ono pa uslika voblere a oni izbušeni kao da su u siriji bili

SMT

#371
Dobro kazes, ja ne razmisljam :hi:...

Malo se zeza sa nama... :takoje:

Oni od 2 kg su mu bzv... Muči ga sto ovih preko 5 kg nema svaki izlazak... Rapale “setovane” na manje...

pajdo77

 Ma jok bećari :no:,nisam ja od tih koji taje mjesto,vrijeme i način ribolova iz prostog razloga,mene ne hebe riba dva posto. Nit je jedem,nit nosim,nit prodajem a nit ne djelim. Jednostavno a nekima i neshvatljivo ja samo volim pecati a riba je na stolu samo na Badnjak i tada pojedem samo juhu sa domaćim rezancima,ništa kuhana,ništa pečena. Mene hebe što sam probao i one SMT-ove LP gume pa neće,SG peper mi isto sponzor njegovih rukotvorina pa neće ni na njih a do sada sam uredno tj lane lovio i na LP i na Peperove silikonce. Nisam ja gadljiv ni na Rapale,baco bi ja i eksere al činjenica je da ja na njih nikako da dobijem ribu a davao sam im hebačku minutažu. Jednostavno se iz nekog razloga "kinezi" možda slučajno pokazali lovnijima pa zašto bih mjenjao,boli me tratinčica kako se koji zove,bitno da lovi više od ostalih. Probao sam kašiketine u toj rupi od 10+metara-reko možda tu dođe neki vrag,silikonaca čudnovatih boja i dužina,u sumrak opet ista stvar samo sa voblerima,probao i silikonce samo sa sitnim glavama da idu nešto ispod površine ali uzalud,jedino nisam probao muvati al nema tu kod mene nešto ni granja niti drugih prepreka da bih ja sada tu malo prikočio pa odradio neko potopljeno stablo,hrpu kamena i slično. teren je takav kakav je i ja se pokušavam prilagoditi,očito bez uspjeha bar za sada i na ovakvu vodu.

Sg.Pepper

Poslije ovog posta drasticno skocile cijene mojih guma :stripii:
dec d vej aj lajk it....

ljuska

Ostavi se ti dubine uz kraj i što pliće neko moje razmišljanje a i ulovio sam dosta riba  tako na višljoj vodi