Autor Tema: Shimano stella  (Posjeta: 11802 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dravski pecaros

• Alas
Odg: Shimano stella
« Odgovori #75 u: Travanj 28, 2020, 12:32:18 poslijepodne »

Online SMT

• Moderator
  • Dob: 42
Odg: Shimano stella
« Odgovori #76 u: Travanj 30, 2020, 21:46:38 poslijepodne »
Feco, malo sam se pošalio sa onih 200e.
Sam sam sebi postavio neke limite u životu..
Nekih limita se jako jako teško pridržavam..
Znači ako žetoni nisu problem, samo je jedna mašinica u izboru, a i ime joj to kaže Stella!

Vidi, Stelu moraš imati kad tad i to novu.. na žalost to i mene čeka bez obzira na moj samopriklamovan limit.
I to ne može da bude polovna, mora nova!
Jer i da ti se ne dopadne ili čak i ako ima pojedinačni problem, moći ćeš da kažeš, imao sam Stellu.. i sad imam svoje mišljenje o svemu tome.

Jednom su pitali Ivaniševića čime će se baviti u životu posle aktivne karijere kao tenisera.
A on im je odgovorio: Ne znam čime ću se baviti ali znam da ću uvek biti Šampion Wimbldona!
On je ove godine primljen u kuću slavnih ... još samo da prodje sra** sa coronom pa da bude i promocija prijema!
I na to je imao duhovit komentar: Znao sam da će neko sranje da se desi kad su mene primili u kuću slavnih,
ali da će ceo svet da stane ...  :uf: :rofl2: :rofl2: :rofl2:   :clap2: :clap2: :clap2: :notworthy:

Da prijatelju, bit će Stella, naravno nova, a pogotovo što već imam dvije TP 4000 PG. Ja nebi bio ja ako nebi probao, a hvala Bogu mogu si to dopustiti.
A što se tiče limita u životu....pa oni su i postavljeni da se krše, kao i rekordi u sportu da se ruše.

Rimuje se slučajno  :stripii: :stripii: :stripii:

Ako se ne varam ti si opredeljen za ribolov smudja većinom... Imaš dve super odlične radno paradne mašine, možda da razmisliš o nekoj veličini stelle ispod četvorke... Uz odabir lepog, laganog,  stapa i takve stelle(manje od 4000), napravićeš komplet za uzivanje u smudjolov- u, što je negde na kraju dana i smisao...S druge strane kada negde zaskripi tu je TP i možda štap jače t.b. Trece, neće ti se veličine masinica preklapati bez obzira sto je četvorka nekako najpopularnija... Pokrivas sve ili većinu situacija u ribolovu smudja... Jednostavno tu stellu koristiš za sopstveno uzivanje... Ja smudja pecam na sličan pribor u 70% slučajeva, onih 30% koristim tezi pribor kada to teren zahteva, uglavnom nevoljno...  Osecaj traženja smudja i sam ribolov je na strani prvog kompleta...

BRZO i BEZ VEZE