Autor Tema: Garmi 140  (Posjeta: 1377 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Darko

• Alas
Garmi 140
« u: Studeni 16, 2012, 23:15:31 poslijepodne »
primjetio sam da dosta nas koristi ovaj model sonara pa iznesite svoja mišljenja o ovom uređaju , ja ga uglavnom dosta slabo koristim tj. gledam dubinu i konfigurciju dna koliko on to realno prikaže
Teško je biti budala , prevelika je konkurencija.

Offline retfala

• Moderator
Odg: Garmi 140
« Odgovori #1 u: Studeni 16, 2012, 23:25:04 poslijepodne »
taj je najbolji. dok sam imao takve makine sve sam znao , sad kad su mi utrpali neke super sonike sretan sam kad ga uspijem upaliti a ekran bude pun ribe na svakoj poziciji ili nema ni ribice. onda mi kažu pa moraš podesiti "finoću"  :-[

Offline maverick

• Administrator
« Odgovori #2 u: Studeni 16, 2012, 23:27:16 poslijepodne »
moj drugi sonar..pa redom isao dalje...dubinu i konfiguraciju dna...odlicno...prikaz ribe polovicno...kao i vecina sonara radi na principu zraka iz mjehura ribe...zna se dogoditi da panjeve na kojim zaostaje kisik ocrta kao riba...ali to je tako kod vecine garmina starije generacije...
neki dan montirao novi 350 c eho...to je vec stroj s kojim mozes sto hoces....ne znam koja mu je cijena ali je odlican
a sto se tice retfale i sonara...treba mu prelijepiti tipku MENU....jer ga nastima tako da ni malo bolji strucnjaci imaju problem da ga vrate na tvornicke postavke
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Offline jura

• Somolovac
« Odgovori #3 u: Studeni 20, 2012, 20:25:50 poslijepodne »
Super i sasvim dovoljan za pogledati teren, a za one nemani od sonara pa gdje je tu ikakvo znanje,  to nebi baš nazvao sportskim ribolovom. Šta mi je ovo trebalo ::)

Offline Slaven

• Somolovac
  • Ko se s nama druzi zivot mu je duzi
« Odgovori #4 u: Studeni 21, 2012, 09:10:53 prijepodne »
imam i ja taj 140, čist dovoljno, dubina, malo konfiguracija