Autor Tema: Da bolje razumijete ono sto vidite na ekranu  (Posjeta: 12058 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online alexdja

• Somolovac
    • Alexdja - Izrada Sajtova - PC Administracija...
Odg: Da bolje razumijete ono sto vidite na ekranu
« Odgovori #150 u: Veljača 13, 2020, 10:57:50 prijepodne »
A ne...

Batina je iz jaja izašla...
       Nema više divljeg bučka. :no:

Offline maverick

• Administrator
« Odgovori #151 u: Veljača 13, 2020, 16:54:09 poslijepodne »
Uvijek postoje priče oko ispravnosti ili neispravnosti koristenja sonara...Danas kad je zivot brz...a ribe sve manje...jednostavno sonar pomaze. Sad se postavlja pitanje da li je moralno imati ga ili ne...i svaki član ovog ili bilo kojeg foruma ce imati misljenje o tome...ali vecina ce ponijeti puno vise ribe nego sto mu treba za prehranu...neki ce podjeliti, neki ce prodati....ali i jedni i drugi ce moralizirati o tom sonaru a rijetki su kojima padne na pamet da puste ribu....Ovdje ali i na drugim sličnim destinacijama...vjecno neka kuknjava i prdnjava...ovima smeta sonar...ovima smeta veliki motor...onom smeta skup stap...Ali kontam da vecini smeta jer ce ti drugi izloviti vise ribe od njih...a ne zato sto ce voda ostati prazna i devastirana....
Malo malo pa me netko nazove ...prodaje pribor...rijesio mi motor...čamac mu vise ne treba....zbog takvih sam sretan sto nema toliko ribe kao prije...Ostaju samo oni koji doista vole rijeku...koji doista vole taj adrenalin....a prdnjava kako je dosla tako ce se i razici....
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Offline jurajurajura01

• Babuškar
  • **
  • Dob: 26
« Odgovori #152 u: Veljača 13, 2020, 18:39:04 poslijepodne »
Ovisi kako ko i sta koristi sonar nekazem jesam ga koristio da nadem ribu i imas vise uspjeha ovu nedjelju prevo 5 sati sondiranja na dravi bez pecanja divio se koliko ribe ima al ga najvise koristim zavrsim sa poslom i gas na dunav uvati me mrak noc magla upalim kartu i nazad kuc bez problema i to je malo opasno ali puno lakse nego imat napete oci i razmisljat jel tu bova obala di sam sta sam