Čestitke na ulovu smuđa

Autor šajzika, Prosinac 21, 2013, 14:38:24

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

vedro

 Nekako mi bijelo ispod tebe.

šajzika

Jel to c&r

Poslano sa mog NOA_MOVEse koristeći Tapatalk

Audentes fortuna iuvat

ibro dirka


maverick

Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

KoDar

Lijepi smukiji. Čestitke svima! :notworthy: :occasion14:

Kugla

Ja nisam C&R pecaroš, i da ovaj je završio u lidlovoj vrečici, jel nešto nekom nije jasno. Puštam sve ispod mjere, i uzimam onoliko ribe koliko je dozvoljeno. Vjerojatno sam u svom životu pustio više ribe nego si ti Ibro ulovio. Više mi je muka od prozivanja o tome jel pušten ili ne, ovo nije C&R forum, svatko može sa ribom da radi što hoće, stoga kanite se gluposti.

jura

Milane nisi ništa naućio, nemoj opterećivati štap  :stripii:  :stripii:

jura

Kugla čestitke za ulov a i za odgovor  :hi:

maverick

Susjed...upravo tako.. :thumbsup: Milane  :occasion14:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

mossi


alexdja

       Nema više divljeg bučka. :no:


vedro

Rsimon svaka cast,  :clap2:pravi je!

domba


pajdo77

 Pa gdje ih samo nalaziš takve :eek:,čestitke naravno :icon_thumright: