Čestitke na ulovu smuđa

Autor šajzika, Prosinac 21, 2013, 14:38:24

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

šajzika

Postigao si željeni ucinak.
Glave su samo korak do zavrsnice
Audentes fortuna iuvat

smudjoslav

...Imas pravo...Ako se ne koristi glava nista od zavrsnice... :stripii:

maverick

Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

vedro


pajdo77

Bar se nisi kočio uzalud

Poslano sa mog ASUS_Z00ED koristeći Tapatalk


ivan 84

I tata bi sine...

KvacakZu



majstor


feco

POLAKO I BEZ VEZE

dravskispiner

Teci Dravo, Savo teci, niti Dunav silu gubi...

ivan 84

I tata bi sine...

maverick

Forum je koncipiran tako da u galeriju stavljamo pokoju sliku a čestitke ovdje. Za nekakve zloceste komentare poput onog od kolege SB nema mjesta...ovo nije C R forum niti sam ja ribocuvarska sluzba pa da brojim koliko ce tko riba u kojem periodu uloviti...tako dok su slike u zakonskim okvirima i tko se zeli pohvaliti ponekim ulovom dotle necu tolerirati da netko nekog zahebava zbog toga
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

yopatami1

#1528
Maveriče
Lep ti selfish


maverick

Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"