Čestitke na ulovu smuđa

Autor šajzika, Prosinac 21, 2013, 14:38:24

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Ive

Ono što me ne ubije..ja probam opet!

Darko

Teško je biti budala , prevelika je konkurencija.

joker

prije su zene kuhale kao moja mama a danas piju kao moj tata

kockar

Bravo Plut, divna riba i slika!
Najbolje je biti bogat i zdrav, jer ako si siromasan, dzaba ti sto si bolestan!
www.riboteka.rs

TonyC



maverick

Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

rj

za tebe sam dok holidej i vajt erp u jednom

DIDAPATAK

..Zvona  :notworthy:
..i ko ono reče da Zvona fata samo kedere  :icon_scratch:
.. :baba:
p.s..kako te žena pušta tako bradatog u krevet  :stripii: ili samo takav smiješ na pecanje, da ne bi sagriješio usput  :rofl2: :rofl2: :rofl2:

nikolas

zvona svaka cast.. :notworthy: to je riba!!!  ja vec par dana nisam bio na vodi,izludilo me sto samo mali grizu,al ti si dokaz da se upornost uvijek isplati... :hi:

walpy

Nikada više ne planiram.
Ja samo živim ovaj život.
Ponekad kako želim,
ponekad kako moram.

šajzika

Bravo zvona  :ok:
, ne hebe lep nego uporan , ti si cisti dokaz
nego jel ti to rekord ?
Audentes fortuna iuvat

Mrva


raso


durmy

Čestitam zvona šta kaze vaga ?