Autor Tema: O smuđu  (Posjeta: 4242 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Debeli šef

• Smudjolovac
  • Dob: 43
Odg: O smuđu
« Odgovori #15 u: Veljača 27, 2016, 13:17:11 poslijepodne »
ali zaista sa smuđem nema pravila koji nemaju izuzetak. prošlu sezonu u podne, na suncu i 35+ stupnjeva, metar dubine, slab protok i svaki dan poneki debeli.
jedino je pravilo, po meni, prisustvo kedera u većim količinama, kao i posebni uvjeti u kojima se kederi nađu (mrijest, ispadanje kedera iz ritskih kanala i njihova zbunjenost, intenzivno hranjenje i slično što ih čini manje opreznima...)

Online maverick

• Administrator
« Odgovori #16 u: Siječanj 22, 2018, 22:18:22 poslijepodne »
Slijedeci tjedan predvidjaju dnevne temp debelo preko 10, cak i do 15 uz lagani porast od danas...To bi trebalo ozbiljno zagrijati vodu...ako ovako nastavi...odosmo na blizu mrijesta ...Hebalo kevu ako se keder ne digne  :uf:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Online joker

• Somolovac
« Odgovori #17 u: Siječanj 23, 2018, 07:10:09 prijepodne »
Zadnjih par veceri kako sam bio blinkati uopce nema kedera uz obalu.prosle zime kad si posvijetlio uz obalu ili neko granje bilo ga ohoho ove godine corak.kako to?
prije su zene kuhale kao moja mama a danas piju kao moj tata

Online maverick

• Administrator
« Odgovori #18 u: Siječanj 23, 2018, 10:11:55 prijepodne »
Neku večer sam ih nasao na nekom glupom mjestu..dignuti gore...kaze mi i kolega da ih je on vidio na nekom nespecifičnom mjestu i to poprilično kako je pao mrak..Mada ovo nije keder gore , minus je a voda je još topla i hladi se, kao u kasnu jesen...ovo je obrnuta situacija...
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"