Autor Tema: Rapala  (Posjeta: 42035 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ĆIĆOK

• Štukolovac
  • Dob: 46
Odg: Rapala
« Odgovori #390 u: Srpanj 27, 2019, 16:44:03 poslijepodne »
Hvala Prijatelju! Od danas je no1 u torbi.

Offline SMT

• Alas
  • Dob: 42
« Odgovori #391 u: Srpanj 29, 2019, 12:58:43 poslijepodne »
   :icon_thumright:

Ne slusaj puno mene, ja ne stižem po danu :stripii:...

Igranje sa dekorima može i po nekoj logici... Dan, noć, zamućena, bistra voda, plica, dublja, itd ,itd...Desi se i neka akcija nevezano za “pravilo i definiciju”... Generalno, sa tim modelom( ssr 7, a i ostale veličine istog modela) ne bi trebalo da bude problema vezano za ulove, ako se pogodi vreme i mesto ili uslovi, kako god (sto nije teško)... :hi:

Ako priča ne pije vodu, ja sam kupac varki po full ceni, da ne budu muzejski primerci :stripii: :hi:...
BRZO i BEZ VEZE

Offline joker

• Somolovac
« Odgovori #392 u: Srpanj 29, 2019, 17:24:43 poslijepodne »
Ja koristim samo s i ft.i to mi pokriva vecinu faktora.
prije su zene kuhale kao moja mama a danas piju kao moj tata

Offline ĆIĆOK

• Štukolovac
  • Dob: 46
« Odgovori #393 u: Srpanj 30, 2019, 17:31:47 poslijepodne »
Ja koristim samo s i ft.i to mi pokriva vecinu faktora.
A kakve ti faktore loviš? :stripii: :uf:

Offline dravski pecaros

• Alas
« Odgovori #394 u: Rujan 05, 2019, 22:42:00 poslijepodne »

Offline Jožef1

• Alas
« Odgovori #395 u: Rujan 06, 2019, 06:37:43 prijepodne »

Koja paleta boje i svega ostaloga.... a ja ostao još uvijek vjeran rapali Original Floting 9-13 cm.
život ti ovisi od udice- izbjegni to zlo....

Offline maverick

• Administrator
« Odgovori #396 u: Rujan 10, 2019, 09:27:53 prijepodne »
ove nove paĆiće neznam ko radi al je kvalitet katastrofa ...dobro lovi al 2-3 ribe i ĆAOOOOOOOOOOOOOOOOO....  :veryangry:

upload pics

Nije ni rapala bolja...tri dana i ćao
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Offline Jožef1

• Alas
« Odgovori #397 u: Rujan 10, 2019, 14:42:23 poslijepodne »
Ja se već i bojim zabaciti rapalu, što ako dođe neka mrcina i zdrobi  :uf: Ima li netko informacije ostanju kvalitete rapale u njemačkoj? Izgleda kako ću se morati vratiti starom dobrom običaju i počet izrađivati voblere od lipe.  :hi:

Offline Jožef1

• Alas
« Odgovori #398 u: Rujan 11, 2019, 07:24:20 prijepodne »
Ma dobro ljudi jel mi netko od spinaša može dati prijedlog koju Berklyjevu strunu da si uzmem  :hi: Što se silka - monofilamenta tiće nije problem ali struna je  :sha: a svi mi govore (ne sa foruma) uzmi ovu ili ovu, ova ti ne valja.... samo bleneću a ne znaju niti strunu namotati  :baba:  :angry5:

Offline maverick

• Administrator
« Odgovori #399 u: Rujan 11, 2019, 08:32:40 prijepodne »
Imaš cijelu temu o strunama...ali ne zahvalno je....nekom je nesto bolje nekom se zatrefi loša serija....ako nećeš nesto od kineskih.....onda power pro je dobar izbor...
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Offline miha

• Somolovac
« Odgovori #400 u: Rujan 11, 2019, 09:22:34 prijepodne »

Offline kawasaki

• Alas
« Odgovori #401 u: Rujan 11, 2019, 17:37:02 poslijepodne »
Ma dobro ljudi jel mi netko od spinaša može dati prijedlog koju Berklyjevu strunu da si uzmem  :hi: Što se silka - monofilamenta tiće nije problem ali struna je  :sha: a svi mi govore (ne sa foruma) uzmi ovu ili ovu, ova ti ne valja.... samo bleneću a ne znaju niti strunu namotati  :baba:  :angry5:
odi do Dombe u Venatio i nek ti preporuci Balzera ako jos ima sto i on sam koristi... :hi:
Brzi od Bolena.

Offline Jožef1

• Alas
« Odgovori #402 u: Rujan 11, 2019, 19:29:41 poslijepodne »
odi do Dombe u Venatio i nek ti preporuci Balzera ako jos ima sto i on sam koristi... :hi:
Hvala kawa  :notworthy: kako sam mogao zaboraviti na dombu a upravo se vratio iz meni najdražega grada OS :icon_thumright: Puno hvala svima koji ste mi priskičili u pomoć  :hi:

Offline silure

• Somolovac
  • samo Dunav
« Odgovori #403 u: Rujan 22, 2019, 17:14:22 poslijepodne »
Vidim ove iznad komentare o rapali, ja sam sa svojom od prosle godine jos ne izgubljenu dobio 2 somcetaa cca 10ak kg mislim da je bilo 2-3kom od 3-5kg i 15ak smuđeva od kile do 5, 5kg+ vracenih podosta smuđaraka, nekoliko bajina i po koji kapitalni..samo taj jedan vobler a vecina mi je od rapale..tako da sam zadovoljan kvalitetom,ne znam koju vi kolicinu vadite po izlasku ali ne zelim ni zamisliti kada je unistite u 2 izlaska..pamtim ulove na ovu rapalu jer mi ju je zena kupila pa mi je draga heh

Offline Sg.Pepper

• Somolovac
  • Dob: 34
« Odgovori #404 u: Rujan 23, 2019, 19:57:24 poslijepodne »
dec d vej aj lajk it....