Autor Tema: Rapala  (Posjeta: 44901 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline maverick

• Administrator
Odg: Rapala
« Odgovori #420 u: Prosinac 28, 2019, 12:13:47 poslijepodne »
Valjda navika ili ne znam kako bih to nazvao ali nisam sklon nekim novitetima sto cu izgleda uskoro morati ozbiljno mjenjati...veliki sam ljubitelja rapale i kad su vobleri u pitanju 99 posto koristim njih...Sreca pa imam poveću zalihu jos iz ere kad su bili puno kvalitetniji....Samo ne mogu provaliti kako su pali toliko s kvalitetom ali i ti novi su lovni samo sto traju dosta kratko...jedan dobar smudj i odmah treba operacija da mu se zivot spasi.... :stripii:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Offline Mifla

• Babuškar
  • **
  • Dob: 34
« Odgovori #421 u: Prosinac 28, 2019, 13:28:11 poslijepodne »
Meni ssr9 zbuseni sto popije vode ko spuzva, mozda i najbolje lovi  ;D

Offline SMT

• Alas
  • Dob: 42
« Odgovori #422 u: Srpanj 03, 2020, 09:25:18 prijepodne »
Jedan odličan dekor iz Rapale, “stvaran”... Uz dobro prepoznatljiv model i vibru, za one momente kada verujemo u prirodni dekor... Dnevne varijante, bistru vodu, itd... Boja lepo odredjena, preklapaju se nijanse, zaista nalik stvarnom kederu... Probacemo, mada ne sumnjam u ovakav izbor boje...

Live Roach

I jedna minow rapala u potpuno drugačijoj boji... Rekao bih dosta dobrog kvaliteta izrade(za USA tržište ili tako nešto), VMC udice... “Nabilidovana” u odnosu na “običnu estonsku izradu”... Deluje bolje u svakom slučaju, šta god da je...Dosta dobar izgled-sajber...9cm oko 7g, dubina zaranjanja do 1,2 m... Videćemo lovnost u poredjenju sa gornjom, da ne bacamo stalno iste i proverene...

Rip stop... CLN dekor

BRZO i BEZ VEZE

Offline SMT

• Alas
  • Dob: 42
« Odgovori #423 u: Srpanj 04, 2020, 11:02:30 prijepodne »
Biće zanimljiv ovaj Rip Stop... zaista se može voditi na razne nacine kao na snimku, verujem da je interesantan ribama... Dosta široka amplituda, polu lenja, pristojno leti...

Kod brzaka jedan na stani kreni...

BRZO i BEZ VEZE

Offline siscanin

• Kederaš
  • *
  • Dob: 27
« Odgovori #424 u: Kolovoz 10, 2020, 22:31:11 poslijepodne »
Molim pomoc

Kupio sam danas ovu varalicu i vidim da nema ono "oko" tj metalni prsten, a svuda po internetu kad pišem kako se veže ta varalica na sajlu vidim da sve takve varalice imaju prsten na vrhu, kod mene ga nema, a upravo izvadio danas iz kutije.

I kako da stavim sajlu sad na ovu varalicu za blinkanje?

Offline Sg.Pepper

• Somolovac
« Odgovori #425 u: Kolovoz 10, 2020, 22:39:53 poslijepodne »
Pa zakaci za ovu kuku/polukrug tj zicu sto viri iz pakte/kljuna!
dec d vej aj lajk it....

Offline siscanin

• Kederaš
  • *
  • Dob: 27
« Odgovori #426 u: Kolovoz 10, 2020, 22:50:34 poslijepodne »
Pa zakaci za ovu kuku/polukrug tj zicu sto viri iz pakte/kljuna!

Ma početnik sam, zbunilo me to što baš svuda vidim da na tom kljunu ima još metalni prsten, nigdje da nađem da netko veže na taj kljun, ni na youtube, ni na forumima hahah. Ok, onda ću tako, valjda će biti ok.

Offline Sg.Pepper

• Somolovac
« Odgovori #427 u: Kolovoz 10, 2020, 23:08:19 poslijepodne »
Neki vobleri imaju tu okruglu alkicu neki nemaju! Slobodno zakaci na ovo i bacaj!
dec d vej aj lajk it....

Offline mossi

• Moderator
« Odgovori #428 u: Kolovoz 11, 2020, 08:20:24 prijepodne »
Svrha te alkice je pravilan rad voblera ako se vobler veže direktno na glavni najlo/strunu.

Postoji Rapala knot čvor, koji se završava petljom i simulira tu alkicu.

Ako kačiš preko kopče, alkica je višak.
Nekada je bez alkice, jako teško zakačiti vobler na kopču, ni kopče nisu sve iste.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk