Autor Tema: Moja prikolica i želje !  (Posjeta: 12314 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dzeg

• Štukolovac
  • Dob: 34
Odg: Moja prikolica i želje !
« Odgovori #105 u: Siječanj 25, 2019, 13:36:18 poslijepodne »
Imas ovu heliosovu boju za farbanje pocinkovanih materijala, ja sam farbao staro sanduce sa njom i super se pokazala. https://www.helios-deco.com/rs/proizvodi/premazi-za-metal/emajli-za-metal/tessarol-emajl-za-pocinkovani-lim/

Offline maverick

• Administrator
« Odgovori #106 u: Siječanj 25, 2019, 13:38:06 poslijepodne »
Podlogu nesto posebno pripremaš ili je dovoljno samo odmastiti  :ok:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Offline Dzeg

• Štukolovac
  • Dob: 34
« Odgovori #107 u: Siječanj 25, 2019, 13:46:55 poslijepodne »
S obzirom d je to samo sanduče koje mogu cesto da prefarbam, samo sam ga očistio razredjivacem na nitro bazi, nisam cak ni smirglao. Mada malo smirgle mu ne bi skodilo , cisto da bolje uhvati.

Offline SMT

• Alas
  • Dob: 42
« Odgovori #108 u: Svibanj 13, 2019, 14:26:22 poslijepodne »
Kupio sam prikolicu prošle godine negde u ovo vreme, novu... Ne sećam se ali mislim sa gotovim tehnickim pregledom... Došlo vreme za produžetak registracije, odneo je drugar na tehnicki umesto mene, kažu:” ne treba za prvu godinu tehnicki ili važi onaj stari”, tako nešto... Odneo saobraćajnu, produžili registraciju bez tehnickog, sve proslo kako treba...

Niti sam čuo za to, niti sam se interesovao... Uglavnom, tako funkcioniše za prvu godinu...
BRZO i BEZ VEZE

Offline maverick

• Administrator
« Odgovori #109 u: Svibanj 13, 2019, 14:31:27 poslijepodne »
Kod nas vrijedi tri godine registracija  :ok:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Offline SMT

• Alas
  • Dob: 42
« Odgovori #110 u: Svibanj 13, 2019, 14:34:20 poslijepodne »
Kod nas samo kredit važi na duge staze i on je siguran, ne možeš mu pobeći... Ja kad čujem ovakvu vest kod nas prosto 3x pitam... Još ne verujem da su nam registraciju čamca produžili na 3 godine, sve mislim da će me neko zvati i reci” aj bre plati ovo”...
BRZO i BEZ VEZE

Offline maverick

• Administrator
« Odgovori #111 u: Svibanj 13, 2019, 14:35:55 poslijepodne »
Pa da....kod nas je to puno elegantnije...

Offline nele01

• Smudjolovac
« Odgovori #112 u: Svibanj 13, 2019, 15:48:22 poslijepodne »
Kupio sam prikolicu prošle godine negde u ovo vreme, novu... Ne sećam se ali mislim sa gotovim tehnickim pregledom... Došlo vreme za produžetak registracije, odneo je drugar na tehnicki umesto mene, kažu:” ne treba za prvu godinu tehnicki ili važi onaj stari”, tako nešto... Odneo saobraćajnu, produžili registraciju bez tehnickog, sve proslo kako treba...

Niti sam čuo za to, niti sam se interesovao... Uglavnom, tako funkcioniše za prvu godinu...

Tako ti je sad i sa novim vozilima (motocikli), i to uzvoznik daje taj tehnicki list.