Autor Tema: Moja prikolica i želje !  (Posjeta: 14573 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dzeg

• Štukolovac
  • Dob: 34
Odg: Moja prikolica i želje !
« Odgovori #105 u: Siječanj 25, 2019, 13:36:18 poslijepodne »
Imas ovu heliosovu boju za farbanje pocinkovanih materijala, ja sam farbao staro sanduce sa njom i super se pokazala. https://www.helios-deco.com/rs/proizvodi/premazi-za-metal/emajli-za-metal/tessarol-emajl-za-pocinkovani-lim/

Offline maverick

• Administrator
« Odgovori #106 u: Siječanj 25, 2019, 13:38:06 poslijepodne »
Podlogu nesto posebno pripremaš ili je dovoljno samo odmastiti  :ok:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Offline Dzeg

• Štukolovac
  • Dob: 34
« Odgovori #107 u: Siječanj 25, 2019, 13:46:55 poslijepodne »
S obzirom d je to samo sanduče koje mogu cesto da prefarbam, samo sam ga očistio razredjivacem na nitro bazi, nisam cak ni smirglao. Mada malo smirgle mu ne bi skodilo , cisto da bolje uhvati.

Offline SMT

• Alas
  • Dob: 42
« Odgovori #108 u: Svibanj 13, 2019, 14:26:22 poslijepodne »
Kupio sam prikolicu prošle godine negde u ovo vreme, novu... Ne sećam se ali mislim sa gotovim tehnickim pregledom... Došlo vreme za produžetak registracije, odneo je drugar na tehnicki umesto mene, kažu:” ne treba za prvu godinu tehnicki ili važi onaj stari”, tako nešto... Odneo saobraćajnu, produžili registraciju bez tehnickog, sve proslo kako treba...

Niti sam čuo za to, niti sam se interesovao... Uglavnom, tako funkcioniše za prvu godinu...
BRZO i BEZ VEZE

Offline maverick

• Administrator
« Odgovori #109 u: Svibanj 13, 2019, 14:31:27 poslijepodne »
Kod nas vrijedi tri godine registracija  :ok:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Offline SMT

• Alas
  • Dob: 42
« Odgovori #110 u: Svibanj 13, 2019, 14:34:20 poslijepodne »
Kod nas samo kredit važi na duge staze i on je siguran, ne možeš mu pobeći... Ja kad čujem ovakvu vest kod nas prosto 3x pitam... Još ne verujem da su nam registraciju čamca produžili na 3 godine, sve mislim da će me neko zvati i reci” aj bre plati ovo”...
BRZO i BEZ VEZE

Offline maverick

• Administrator
« Odgovori #111 u: Svibanj 13, 2019, 14:35:55 poslijepodne »
Pa da....kod nas je to puno elegantnije...

Offline nele01

• Smudjolovac
« Odgovori #112 u: Svibanj 13, 2019, 15:48:22 poslijepodne »
Kupio sam prikolicu prošle godine negde u ovo vreme, novu... Ne sećam se ali mislim sa gotovim tehnickim pregledom... Došlo vreme za produžetak registracije, odneo je drugar na tehnicki umesto mene, kažu:” ne treba za prvu godinu tehnicki ili važi onaj stari”, tako nešto... Odneo saobraćajnu, produžili registraciju bez tehnickog, sve proslo kako treba...

Niti sam čuo za to, niti sam se interesovao... Uglavnom, tako funkcioniše za prvu godinu...

Tako ti je sad i sa novim vozilima (motocikli), i to uzvoznik daje taj tehnicki list.

Offline jovicabor30

• Somolovac
« Odgovori #113 u: Veljača 17, 2020, 19:56:21 poslijepodne »
Kupio i ja neku prikolicu za čamac, pa je produžavam i svašta nešto. Napravit ću da bude i za ravno i za V dno, samo podešavajuće ako nekad promijenim čamac. Moram napraviti još i stazicu po sredini prikolice da mogu hodati po njoj i lakše navući čamac. Do jeseni ću je i atestirati i regati, nadam se. Moram otići do tehničkog da vidim šta sve treba za atest.

Offline jovicabor30

• Somolovac
« Odgovori #114 u: Veljača 18, 2020, 10:59:57 prijepodne »

Offline Garofeeder

• Kederaš
  • *
  • Dob: Metuzalem
« Odgovori #115 u: Ožujak 01, 2020, 20:43:15 poslijepodne »
Trenutno imam prikolicu sa skijama za BF. Nema sanse da ga operem kako treba :BangHead:.

BF-a vjerojatno prodajem i kupujem Primusa 17 pa ako BF ode s prikolicom, razmisljam o ovakvoj s rolerima koja bi mi olaksala pranje:

https://www.njuskalo.hr/prikolice-plovila/torbarina-trailer-brod-prikolica-brod-rl-750kg-osijek-oglas-29900035

Kakva su iskustva s rolerima, hoce li ostetiti camac? Ne vozam se nesto puno sa prikolicom, maksimalno 10-ak kilometara par puta godisnje, ali camac prezimljuje na prikolici.

Offline Rap

• Somolovac
« Odgovori #116 u: Ožujak 01, 2020, 21:02:09 poslijepodne »
Ova prikolica ti je široka i nepotrebna za primusa. Gledaj model 750 ali RF

Offline Garofeeder

• Kederaš
  • *
« Odgovori #117 u: Ožujak 01, 2020, 21:10:17 poslijepodne »
Fala, fala. A razlika skije/roleri? Hoce li roleri ostecivati camac?

I vidim da je RF do 5 metara, RL je 5,5. Hoce li tih pola metra biti problem? Primus je 5,40.

Offline Rap

• Somolovac
« Odgovori #118 u: Ožujak 01, 2020, 21:34:17 poslijepodne »
Neće, ja sam imao na takvoj čamac 5.35 duljine i širine 2 m.Lakše ide na rolerima.
Obje sam imao istovremeno pa znam šta pričam i kolika je razlika u gabaritima koji su tebi nepotrebni.
Ja kada bih trebao prikolicu za takav čamac poslao bi im upit za cijenu modela 750 ALU jer to je prikolica za čamce sa ravnim dnom na kojoj su roleri.

Offline Garofeeder

• Kederaš
  • *
« Odgovori #119 u: Ožujak 01, 2020, 21:40:06 poslijepodne »
Nece roleri ostetit plastikanera?