Autor Tema: Glavinjare- univerzalne varalice  (Posjeta: 12369 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline miha

• Somolovac
Odg: Glavinjare- univerzalne varalice
« Odgovori #105 u: Studeni 29, 2019, 09:44:26 prijepodne »
ništa multić ..nedavno sam imao to prilike držati u ruci i zabaciti ...dva zabaca i vratio sam vlasniku zahvalio i to je bilo to ...hvala ljepo al nije to za mene. :uf: ... za bajkoše je trill i poper ....i male glavinjare 4 cm ....

Online pajdo77

• Alas
  • ŠAPTAČ SMUĐEVIMA
  • Dob: 50
« Odgovori #106 u: Studeni 29, 2019, 10:04:13 prijepodne »
Ovakve veličine su taman

Poslano sa mog ASUS_Z00ED koristeći Tapatalk

Offline Jožef1

• Alas
« Odgovori #107 u: Studeni 29, 2019, 12:54:57 poslijepodne »
i sjebeš rolu dok kažeš keks....
Možel li mi objasniti zašto bi sj..ao rolnu  :sha: Da li bi renomirana firma kao Berkley napravio nešto (glavinjaru) koja uništava rolnu  :icon_scratch: ! 14 grama, dužine 7,5 cm - u čemu je problem  :icon_scratch:  :hi:
život ti ovisi od udice- izbjegni to zlo....

Offline Jožef1

• Alas
« Odgovori #108 u: Studeni 29, 2019, 13:25:56 poslijepodne »
Čovjek već dvije (2) godine baca iste gramaže, veličine čak i puno veće ali ne koristi dindi-lindi rolnu  :uf: samo najobičniju Okuma Azores 4000- dvije godine, a rola još uvijek radi ko singerica. Cijele ove godine, početak jeseni, isto to radi sa Daiwa Ninjom - i rola radi bezprjekorno  :icon_thumright: A obične rolne, nižeg cjenovnoga ranga. Puno toga ovisi i o načinu plasiranja, vođenja tih glavinjara, a i koji štap se koristi.  :ok:  :hi:

Online pajdo77

• Alas
  • ŠAPTAČ SMUĐEVIMA
  • Dob: 50
« Odgovori #109 u: Studeni 29, 2019, 13:46:16 poslijepodne »
 Glavinjare se vode štapom a ne rolom. Ako su male gramaže za bajina npr onda ne opterećuju rolnu. Probaj bacat glavinjaru od 50 gr i voditi ju poput voblera,ima da ti padnu čarape koliko to trese i vibrira a sva ta sila se prenosi na štap i mašinicu,narodnim načinom trza.

Offline Jožef1

• Alas
« Odgovori #110 u: Studeni 29, 2019, 15:43:38 poslijepodne »
Glavinjare se vode štapom a ne rolom. Ako su male gramaže za bajina npr onda ne opterećuju rolnu. Probaj bacat glavinjaru od 50 gr i voditi ju poput voblera,ima da ti padnu čarape koliko to trese i vibrira a sva ta sila se prenosi na štap i mašinicu,narodnim načinom trza.
U potpunosti se slažem s Tobom  :hi: nisam niti rekao da se vode sa rolnom  :nono: ali ona trpi najviše imaš li katastrofu od štapa, znam jer svašta sam izrađivao i bacao... :mt1032: ali, radi se o 14grama  :icon_scratch: prije će skuplje role nadrapati no Azoreska (vjerojatno grešim), koju frend kupi za 500 kuna- da se ne ponavljam.... 2godine  :ok: ove godine Daiwa Ninja LT 4000 - korištena 14-40g-glavinjare i vidi čuda radi  :dontknow: Ne reklamiram ništa, ja bih vjerojatno uništio rolu u sezoni  :uf: znači treba znati ili  :crybaby2:  :hi: