PRIBOR & OPREMA > Mašinice

PENN SLAMMER

(1/64) > >>

Dibidus:
vidim nitko ne pominje ove role, za mene su po čvrstoći i pouzdanosti br. 1  - koristim i 360 i 460 !!

BORKO:
U mom "arsenalu, 90% su metalne role, većinom Balzer Aluchron (5 kom), ali ima i jedna PENN Slammer 360, uz PENN Sargus 5000 ..  ::)

jura:
260 radi ko sat :be happy:

twister011:

--- Citat: Dibidus - Studeni 30, 2012, 08:50:20 prijepodne ---vidim nitko ne pominje ove role, za mene su po čvrstoći i pouzdanosti br. 1  - koristim i 360 i 460 !!

--- Kraj citata ---

Problem je sto se vecina nas zna sa drugih foruma, te je jako tesko ponovo pisati, o necemu o cemu je vec toliko toga receno.
Npr, ja konkretno romane napisah o pomenutoj masinici :toothy12:
Od prvog susreta sa Slammerom, cini mi se 2000te, za mene ne postoji bolja masina u kategoriji cena=kvalitet. Veoma realna ocena posto sam osoba-ribolovac koji peca 90% vremena samo jednom masinom. Slammerom 260 tacno 10godina.
I dan danas posle ko zna koliko, kojekakvih iskusenja,  na njoj je tesko primetiti neke "tehnicke" promene :hello2: Kazem "tehnicke", posto vizuelne u mom slucaju nastaju odmah po vadjenju iz folije :blob6:

jura:
Twisteru i ja sam već pročitao šta si pisao, ali drago mi ponovo naravno zato što hvališ Slamericu. Vjerujem da bi i drugima koji kupe bilo puno lakše da ih upoznaš sa svojim iskustvima, meni je  :hello2:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju