Autor Tema: PENN SLAMMER  (Posjeta: 36387 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Retfalački mačak

• Gost
Odg: PENN SLAMMER
« Odgovori #15 u: Prosinac 15, 2012, 17:22:21 poslijepodne »
PENN SLAMER 360 radila odlično na temperaturi -10.

Offline grga

• Smudjolovac
« Odgovori #16 u: Prosinac 22, 2012, 10:39:52 prijepodne »
prvi i mislim posljednji pen kod mene,to slaganje strune je katastrofalno,za dlaku je završio u dravi

Offline ossa

• Somolovac
  • jedem luka i slanine navijač sam Vojvodine
« Odgovori #17 u: Prosinac 22, 2012, 10:55:45 prijepodne »
360-ka za težak džig iz čamca i glavinjare, radi kao mio standard kultivator :icon_thumleft:

Offline maverick

• Administrator
« Odgovori #18 u: Prosinac 22, 2012, 11:05:40 prijepodne »
auu grga...pa sto sto strunu nisi mijenjao  :icon_biggrin:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Offline jura

• Somolovac
« Odgovori #19 u: Prosinac 22, 2012, 13:34:48 poslijepodne »
prvi i mislim posljednji pen kod mene,to slaganje strune je katastrofalno,za dlaku je završio u dravi
samo njemu nešto smeta koliko ideš bacati i neznaš kako treba namotavati :toothy9:, normalno nisi vidio kod mene a gledao si 30 puta :book1:

Retfalački mačak

• Gost
« Odgovori #20 u: Prosinac 22, 2012, 15:52:02 poslijepodne »
Kupio još jedan Penn Slamer 360. Upravo za teške glave, za zimu, za Dunav, iz čamca. Zimi, na hladnoći dobro radi. Ne gledam više ni za svakom ženskom, pa ne vidim razlog zašto bi stalno gledao složenu strunu. Imam i puno skupljih rola koje ne slažu lijepo.

Offline grga

• Smudjolovac
« Odgovori #21 u: Prosinac 22, 2012, 20:04:46 poslijepodne »
baš mi drago što ste tako svi zadovoljni ja ne ,mario struna je pp žuta nova,pola na pen druga polovica  na blek ar k i tamo nema problemm bacao glave od 12 g ako je zbog tog opet nevalja.a  grga nebaca baš od jučer tako da neznam kako drukčije namotat ili treba zato neka škola,ona ne da neslaže dobro već katastrofalno,dva puta mi pukla struna koliko je podmotala,jednom ručno morao skinut pola špule da razmrsim ,i kako je to u redu :crybaby2: :wave:

Retfalački mačak

• Gost
« Odgovori #22 u: Prosinac 22, 2012, 20:11:26 poslijepodne »
Onda nešto stvarno nije u redu. Ja stavio PP 10 libri, bacao od 18-50gr, na dobrom minusu. Bacao i na plusu i nisam imao problema. Sada ću na drugu staviti 15 libri i ponoviti radnju pod sličnim uvjetima. Mašinice kupio u Škorpionu.

Offline grga

• Smudjolovac
« Odgovori #23 u: Prosinac 22, 2012, 20:18:45 poslijepodne »
možda je  moja pod nekom greškom neznam,prije kupovine sam i na ovom  forumu čitao pozitivno,jura je ima često smo zajedno i čovjek je zadovoljan to je i bio jedan od razloga kupovine zašto pokusirat iako sam mislio uzet zaubera

Offline twister011

• Somolovac
« Odgovori #24 u: Prosinac 22, 2012, 21:17:57 poslijepodne »
Istina je negde tamo. Niti je Grga u pravu, niti oni koji ga "osudjuju" :confused2:
Salu na stranu, Grga ovo "nisi u pravu" znaci da ne treba da generalizujes posto je definitivno problem u pitanju. Pecam vec 12 godina sa jednim, koristio ga za sve zivo i nikada nisam probleme imao. Kasnije mnogi kupili i koristili, takodje bez zamerki, ali onda kolega Profi nalete na jednog sa slicnom problemom. On je, cini mi se zamenio za 260 i od tada je sve ok.
Onako laicki, mislim da se to pojavljuje samo kod 360ice. Ako nije kasno probaj da zamenis, a ako jeste trebalo bi nekim podmetanjem podloski da problem bude resen.
U svakom slucaju nadam se da ce se javiti oni koji su malo strucniji ili oni koji su imali vise iskustva. Ja sam poslednji koji bi trebalo da prica o tehnickim resenjima :BangHead:

Offline grga

• Smudjolovac
« Odgovori #25 u: Prosinac 22, 2012, 21:22:48 poslijepodne »
kao što sam napisao možda je moja sa nekom greškom  ali evo nisam izgleda jedini,tvister rola je 260 to sa podloškama mi je predlagao već kolega na vodi čitao sam i tvoja pozitivna iskustva i na vukovima prije nego sam se odlučio baš  pen uzet

Offline twister011

• Somolovac
« Odgovori #26 u: Prosinac 22, 2012, 22:12:40 poslijepodne »
Sad me jos i savest grize, al iskreno :crybaby2: uvek se ogradim bas zbog ovakvih momenata, a sve sto sam napisao bilo je maksimalno objektivno. Mislim da u globalnim razmerama nema masine koja je prodata u vecem broju od slammera i sigurno je da ima i onih sa greskom. Obavezno bi trebalo da reklamiras ako za to postoje mogucnosti

Offline maverick

• Administrator
« Odgovori #27 u: Prosinac 22, 2012, 22:17:18 poslijepodne »
ne obaziri se ....Grga je dobar s Jurom, a Jura je najveci maler u ex yu...tako da... :thumbsup:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Offline twister011

• Somolovac
« Odgovori #28 u: Prosinac 22, 2012, 22:23:55 poslijepodne »
Uffff, sad mi je vec lakse :idea1: Bar da si ranije  :help:

Offline jura

• Somolovac
« Odgovori #29 u: Prosinac 22, 2012, 22:26:06 poslijepodne »
Sutra ovca ide samnom na pecanje pa levat kad uvati smuđa upiškit će se u gače :hello2: :toothy9: i neće dat Slamera