Autor Tema: PENN SLAMMER  (Posjeta: 40019 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline pajdo77

• Alas
  • ŠAPTAČ SMUĐEVIMA
  • Dob: 50
Odg: PENN SLAMMER
« Odgovori #315 u: Kolovoz 05, 2019, 08:29:45 prijepodne »
 A čuj Peperu,svakom prema zaslugama :rofl2:

Offline Jožef1

• Alas
« Odgovori #316 u: Kolovoz 05, 2019, 15:55:07 poslijepodne »
Čuj ovo. po zaslugama  :uf:  :stripii: :stripii: nisam niti mislo da je neka ajoj rolna. Mada je cijena dobrano preko 600 kn. Hvala  :hi:
život ti ovisi od udice- izbjegni to zlo....

Offline Jožef1

• Alas
« Odgovori #317 u: Kolovoz 05, 2019, 16:21:20 poslijepodne »
Čuj ovo. po zaslugama  :uf:  :stripii: :stripii: nisam niti mislo da je neka ajoj rolna. Mada je cijena dobrano preko 600 kn. Hvala  :hi:
Upravo o tomu imam svoje mišljenje. Ti "razvikani" proizvođači rolni, ne znaju napraviti dobru rolnu srednje klase. Imam Byron Beatrice rolnu kupljenu prije 5-6 godina, neusporedivo jeftinija od ove penn, ali i dan - danas radi besprekorno. Za te novce (to nisu mali novci) solidan spin štap i rolna.

Offline Jožef1

• Alas
« Odgovori #318 u: Rujan 05, 2019, 14:51:47 poslijepodne »
Najradije bi se ošamario  :uf: Navedeni penn je odlična rola  :ok: Sa silkom opremljen radi fenomenalno, sim mi je dao strunu (ne znam koja marka) 0,14 ne mrsi, a kako je samo odradio sa balinom cca. 4,5kg i to između kamena. Nikada više neću kuditi niti jednu mašinicu  :mt1032:

Offline kawasaki

• Alas
« Odgovori #319 u: Listopad 28, 2019, 08:57:43 prijepodne »
Jel ima netko iskustvo da je radio brzu kočnicu na Penn Slameru?

razmišljam da probam napraviti ako bi se dalo...  :hi:

Brzi od Bolena.

Offline Jožef1

• Alas
« Odgovori #320 u: Listopad 28, 2019, 11:42:24 prijepodne »
Evo jedno glupo pitanje: kako to misliš brza kočnica  :sha:  :hi:

Offline kawasaki

• Alas
« Odgovori #321 u: Listopad 28, 2019, 12:56:49 poslijepodne »
Quick drag...
kada jednim krugom na kočnici ili čak sa pola kruga možeš odraditi od "jako" odkočenog položaja do "jako" zakočenog položaja kočnice...  :hi:

ne znam kako bi drugačije pojasnio   :ok:
Brzi od Bolena.

Offline Jožef1

• Alas
« Odgovori #322 u: Listopad 28, 2019, 14:50:21 poslijepodne »
O da, to sam vidio kod Okume  :hi:

Offline Gogica

• Kederaš
  • *
  • Dob: 34
« Odgovori #323 u: Listopad 06, 2020, 09:32:03 prijepodne »
Trebao bih malu pomoc oko slammer III. Kupio sam sportex magnusa za vertikalu/bucku i sad mi treba neka masinica za njega a nekako mi se svidja taj slammer samo ne znam da li uzet 4500 ili 5500. 4500 (13,3kg drag i 416grama tezina) a 5500 (18,5kg drag i 635 grama tezine). Ne znam da li bi ta od 635 grama bila teska na tom sportexu (1,85m model) za drzat u ruci nakon nekog vremena. Trenutno imam absolut sportexa i twin power 4000pg (300 grama) s kojim jigam ali ga koristim i za ovo i nema umora, ovo je teze ali je manja poluga zbog duzine stapa pa bi trebalo bit ok? ili pricam gluposti i ne treba uocpe tako velika masinica?  :toothy12:

Online SMT

• Moderator
  • Dob: 42
« Odgovori #324 u: Listopad 06, 2020, 11:50:25 prijepodne »
Ako ćeš da radis vertikalu, u pauzi pecanja i tako jedan prolaz biće ti verovatno ok... Ako ćeš to da radis ozbiljno i studiozno, da posvetis vreme tome, prvi će ti biti težak, a drugi pretežak bez obzira na dužinu stapa... Prelazak sa tog TP na penna, će biti “bolan” bez obzira sto se radi o razlicitim tehnikama ali toga si verovatno i sam svestan...Sto se tiče veličine masinice za soma, ozbiljne su to ribe svakako i preozbiljne ali si u velikoj prednosti kad si odsidren tj imaš veće sanse, tako da ne mora uvek xxxl masinica... U tom položaju se i ti nešto pitaš, ne samo som, kreces u momentu da ga dizes...
 Ja to vidim kao tehniku u kojoj treba uživati i prilagoditi pribor tome, ako neki i ode= sastavni deo sporta... Ono sto ja vidim u vecini slučajeva oko pribora,  bez obzira sto je som u pitanju, je preterano... Ali su nam i pobude različite...

Ova tvoja zagrebačka ekipa ima fin pribor za to... vidi to malo kod njih...
BRZO i BEZ VEZE

Offline dravskispiner

• Štukolovac
  • Dob: 38
« Odgovori #325 u: Listopad 06, 2020, 12:04:54 poslijepodne »
za vertikalu se pokazalo jako dobro neki multić..., danas ih jako puno ima u ponudi, malo vidi u škorpionu ili BBS sportu..,  :mt1032:
Teci Savo, Dravo teci, niti Dunav silu gubi...

Offline Gogica

• Kederaš
  • *
« Odgovori #326 u: Listopad 06, 2020, 12:21:20 poslijepodne »
Ako ćeš da radis vertikalu, u pauzi pecanja i tako jedan prolaz biće ti verovatno ok... Ako ćeš to da radis ozbiljno i studiozno, da posvetis vreme tome, prvi će ti biti težak, a drugi pretežak bez obzira na dužinu stapa... Prelazak sa tog TP na penna, će biti “bolan” bez obzira sto se radi o razlicitim tehnikama ali toga si verovatno i sam svestan...Sto se tiče veličine masinice za soma, ozbiljne su to ribe svakako i preozbiljne ali si u velikoj prednosti kad si odsidren tj imaš veće sanse, tako da ne mora uvek xxxl masinica... I tom položaju se i ti nešto pitaš, ne samo som, kreces u momentu da ga dizes...
 Ja to vidim kao tehniku u kojoj treba uživati i prilagoditi pribor tome, ako neki i ode= sastavni deo sporta... Ono sto ja vidim u vecini slučajeva oko pribora,  bez obzira sto je som u pitanju, je preterano... Ali su nam i pobude različite...

Ova tvoja zagrebačka ekipa ima fin pribor za to... vidi to malo kod njih...

Slazem se u potpunosti, zato bas ne zelim pretjerat sa nekom nebulozom, radije neka ode koji nego da ih cupam nekim priborom za tune....iovako ionako ga pustam nakon slikanja  :icon_salut:

Ovi iz Zagreba su na multicima a moj stap nema onaj "zub", doduse koliko sam shvatio može multic i bez toga...jedino sto nisam nikad koristio pa me to malo muci.

Offline Gogica

• Kederaš
  • *
« Odgovori #327 u: Listopad 06, 2020, 12:24:22 poslijepodne »
za vertikalu se pokazalo jako dobro neki multić..., danas ih jako puno ima u ponudi, malo vidi u škorpionu ili BBS sportu..,  :mt1032:

Vrlo vjerojatno najbolja opcija....jedino sto ga nisam koristio pa me to malo muci.

Online SMT

• Moderator
  • Dob: 42
« Odgovori #328 u: Listopad 06, 2020, 12:28:47 poslijepodne »
Ako to radis, (pustas) napravi sebi ugodjaj i sa priborom... Stisni se malo pa uzmi nešto kvalitetnije... Ipak je to riba koja pruža neverovatan adrenalin... Treba mašina samo da “zviždi” Hard Rock...

Ja sam ih ove godine( ne vertikalom) nekoliko komada podigao na certate LT 4000, bez problema... Nisu to neki kapitalni primerci bili ali onako, pristojni... Koristim i mašinu dosta kad pecam soma, ne samo štap a taj LT važi za još uvek neprovereno... Nijedna zamerka, za sada... Svakako je nisam kupio za soma ali ne znaci da je neću uključiti...

Elem,

Sto veća riba, sto lakši pribor= uzivancija... Rizik toga sam ti svakako spomenuo, da se ne češeš po glavi posle :hi:... Uvek ima i sutra i drugi dolazi :hi:...
BRZO i BEZ VEZE

Offline Rap

• Somolovac
« Odgovori #329 u: Listopad 06, 2020, 18:38:00 poslijepodne »
Kolega vertikalu radi sa Slamer 260 i lijepih riba je izvadio s njim.