Autor Tema: Nuklearke  (Posjeta: 2040 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline užas1

• Babuškar
  • **
  • Volim žene a i one mene
Odg: Nuklearke
« Odgovori #15 u: Lipanj 27, 2014, 19:43:00 poslijepodne »
Krajem osamdesetih sam prolazio dva puta nedeljno  putem kraj nuklearke u Paksu ,i mogu vam reći da je primetno bilo više čudno krivog  drveća, ponajviše vrbe  u odnosu na druga mesta i nemože me niko ubediti da je to sasvim slučajno. Siguran sam da ta nuklearka je mnogima u tom kraju došla glave, a verujem da i srbi i hrvati trpe neke posledice! :hi:

Offline miha

• Somolovac
« Odgovori #16 u: Lipanj 03, 2015, 11:19:38 prijepodne »
uz sve gluposti sa kojima se susrečemo ove godine evo i nešto novog ....stigle bušotine na rijeku dravu i to mislim 4 nisam mogao kopirati naslov ali ima članak u JUternjem ....

Online maverick

• Administrator
« Odgovori #17 u: Lipanj 03, 2015, 12:21:01 poslijepodne »
Oni zeleni se hebu da ne kopaju pijesak...da ne spricaju komarce...a kad su ovakve stvari u pitanju ni urcem da mrdnu...evo link

http://www.jutarnji.hr/krije-li-slavonija-zalihe-crnog-zlata--dvije-strane-tvrtke-i-ina-dobile-dozvolu-za-busenje-polja-drava-i-sava/1359989/
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Offline pajdo77

• Alas
  • ŠAPTAČ SMUĐEVIMA
  • Dob: 50
« Odgovori #18 u: Lipanj 03, 2015, 14:13:29 poslijepodne »
 Dobro govoriš, ali ima još nešto što me sekira između ovoga što si naveo. Opet "strani" koncesionar dobio pravo da ore i kopa i na kraju digne lovu. Pitam se jesmo li mi toliko glupavi da to ne znamo sami bez "pomoći" iz vana. Stvarno rasprodajemo obiteljsko srebro kako se kaže a na kraju će biti nestašluka kao i sa Mađarima. Uvijek sluge pokorni na vlastitoj zemlji :angry1:

Online maverick

• Administrator
« Odgovori #19 u: Lipanj 03, 2015, 15:19:07 poslijepodne »
O tome ne smijem ni pisati jer otici cu u sferu politike...a to nam je tu nedozvoljeno ali u pravu si za svaku napisanu  :ok:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Offline Kugla

• Alas
« Odgovori #20 u: Lipanj 03, 2015, 21:52:06 poslijepodne »
uz sve gluposti sa kojima se susrečemo ove godine evo i nešto novog ....stigle bušotine na rijeku dravu i to mislim 4 nisam mogao kopirati naslov ali ima članak u JUternjem ....
Nije na samoj rijeci Dravi, tako samo nazivaju polja uz rijeku
"Živi kako možeš, kad ne možeš onako kako hoćeš."
www.lureti.hr
www.facebook.com/edukacije.lureti
www.facebook.com/lureti

Offline mossi

• R M0d
    • Pecanje, druženje, plovidba
  • Dob: 53
« Odgovori #21 u: Srpanj 27, 2016, 15:40:57 poslijepodne »
14.07.2016.
http://rs.n1info.com/a176972/Svet/Region/Ostecen-jedan-reaktor-u-nuklernoj-elektrani-u-Madjarskoj.html

PAKS, HU

Jedan od četiri reaktora u jedinoj nuklearnoj elektrani u Mađarskoj zatvoren je zbog elktričnog kvara
u kontrolnom sistemu, saopšteno je iz te elektrane uz navode da incident ne predstavlja nuklearnu
opasnost i da ostali reaktori funkcionišu normalno.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Nisam protiv nuklearnih centrala, ali sam za to da se grade uz glavne
gradove zemalja, a ne uz granicu nizvodnih reka i ruža vetrova.  :pirate:
Čovek se rodi kao genije, a umire kao idiot.

Offline mossi

• R M0d
« Odgovori #22 u: Srpanj 27, 2016, 15:43:48 poslijepodne »
Od naredne godine očekuje izniman porast somova, pa čak i onih dvoglavih ..   :BangHead: :violent1: :uf: :red-card:

Offline Jožef1

• Somolovac
« Odgovori #23 u: Srpanj 28, 2016, 17:58:37 poslijepodne »
Oni zeleni se hebu da ne kopaju pijesak...da ne spricaju komarce...a kad su ovakve stvari u pitanju ni urcem da mrdnu...evo link

http://www.jutarnji.hr/krije-li-slavonija-zalihe-crnog-zlata--dvije-strane-tvrtke-i-ina-dobile-dozvolu-za-busenje-polja-drava-i-sava/1359989/
Dobro zboris  :thumbsup: Sve mi se cini kako su zeleni u stadiju "dozrijevanja" , te su im mocnici zatvorili usta sa nekakvim zelenim novcanicama ..  :sha:
život ti ovisi od udice- izbjegni to zlo....

Offline Jožef1

• Somolovac
« Odgovori #24 u: Srpanj 28, 2016, 18:03:28 poslijepodne »
Moguce je Mossi da cemo uskoro vidjeti somove s dviju glava  :clap2: A mozda im izrastu i noge..., pa umjesto stapa za pecanje morat cemo ponijeti u ribolov soma na obali dvocjevke  :stripii:
život ti ovisi od udice- izbjegni to zlo....

Offline miha

• Somolovac

Offline mossi

• R M0d
« Odgovori #26 u: Siječanj 24, 2018, 16:18:47 poslijepodne »
Odoše smudgevi u HU za toplom vodom.  :uf:

Da će temperatura Dunava rasti to je sigurno.. jer već sad je Mohach topliji od Bezdana i pogotovo Apatina.
Razlika vode je 1-2C!

Što se tiče Nuklearki .. ja sam samo da se grade uz glavne gradove, jer to je jedini način da ih paze ovako ih boli qrac za Hr i Srb.  :takoje:

Offline majstor

• Somolovac
  • Dob: 55
« Odgovori #27 u: Siječanj 24, 2018, 19:43:37 poslijepodne »
Kako se zove slovenac iz Krškog  - Triglav. Korist od NE je velika, ali i opasnost. Hidrocentrale su nam razje prirodu. To je kao lijek - jedno liječi drugo uništava.  :sha: I naši su smuđevi u HU.  :hi:

Offline pajdo77

• Alas
  • ŠAPTAČ SMUĐEVIMA
  • Dob: 50
« Odgovori #28 u: Siječanj 24, 2018, 20:23:52 poslijepodne »
 Nekako se ne sekiram zbog ribe,njih ima i u onom jezeru kod Černobila ili šta je već nego nema tamo ljudi a i onaj što prođe pišti na Gajgerovom brojaču pa me strah za nas i one što nakon nas ostaju