Autor Tema: štapovi za šarana  (Posjeta: 23619 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online SMT

• Alas
  • Dob: 42
Odg: štapovi za šarana
« Odgovori #210 u: Travanj 20, 2019, 21:52:19 poslijepodne »
Samo neka dođje... Ako dođje, dobiće 5 min od mene da pokaže šta zna :stripii: :stripii: :stripii:...
BRZO i BEZ VEZE

Online No

• Alas
  • Dob: 49
« Odgovori #211 u: Travanj 20, 2019, 21:59:00 poslijepodne »
 :stripii: :stripii: 5 minuta je u toj kombinaciji viječnost.
5kg i 0,16- ako mogu, u prvoj minuti predviđam kraj, a ti ćeš promjeniti predvez i pokušati ponovo 

:occasion14:
Polako i bez veze

Online SMT

• Alas
« Odgovori #212 u: Travanj 20, 2019, 22:00:12 poslijepodne »
 :stripii: :stripii: :stripii:
BRZO i BEZ VEZE

Online No

• Alas
  • Dob: 49
« Odgovori #213 u: Travanj 20, 2019, 22:18:05 poslijepodne »
 :hi: Može i ovako, ako uloviš takvog šarana na 0,16,na Dunavu, sljedeći put kad se sretnemo na nekom druženju, cijeli dan ću ti govoriti,  gospodine dozvolite da vam se obratim   :stripii:  :stripii:

:icon_thumright:
Polako i bez veze

Offline feco

• Somolovac
  • Dob: 56
« Odgovori #214 u: Travanj 20, 2019, 22:29:09 poslijepodne »
Ako se smijem ubaciti u temu......0,16 je šaranu od 5 kg paučina.....pa gori su takvi nego oni od 10 kg. Vozat ćeš ga 15 min, ako ima prostora, a on će za to vrijeme tražiti prvu prepreku da se zapetlja i oslobodi, bila to grana, kamen ili bilo šta drugo. Ako toga nema, riješit će to leđnom perajom.
Šanse za uspjeh su minimalne, jer.....šaran je riba s fakultetom.  :hi:
BRZO I BEZ VEZE

Online SMT

• Alas
« Odgovori #215 u: Travanj 20, 2019, 22:39:00 poslijepodne »
:hi: Može i ovako, ako uloviš takvog šarana na 0,16,na Dunavu, sljedeći put kad se sretnemo na nekom druženju, cijeli dan ću ti govoriti,  gospodine dozvolite da vam se obratim   :stripii:  :stripii:

:icon_thumright:

:stripii: :stripii: :stripii:
BRZO i BEZ VEZE

Offline dravski pecaros

• Alas
« Odgovori #216 u: Travanj 20, 2019, 23:25:36 poslijepodne »
ja ti SMT želim ovakvoga dunavskog

Online majstor

• Alas
  • Dob: 55
« Odgovori #217 u: Travanj 21, 2019, 10:02:11 prijepodne »
Garantiram da je moguće. Ulovio sam i duplo veće ali amure. Šarana kod nas ima puno manje. Samo strpljivo i ako nema zadjeva ide. Ove sam godine namotao 300 m 0,18. Smt samo budi uporan. Najveće sam ribe dobio na kuhanu ječmenu kašu i to dva zrna. Bistro.

Offline Jožef1

• Somolovac
« Odgovori #218 u: Travanj 22, 2019, 06:42:39 prijepodne »
https://lascarp.hr/proizvod/by-dome-team-feeder-power-fighter-boat-feeder-300h-by-dome-gabor/
Odličan odabir za pecanje iz čamca

Sent from my iPhone using Tapatalk

nekužim čemu svi forsirate te fidere..toliko dobrih štapova za šarana za pecanje iz čamce ja imam Prologic C2 Natura FC 10' 300cm 3.25lbs za karašicu i svakom bi preporučio ko želi te dvodjelne 300 cm  :hi:
Dravski dobro zboriš, i sam imam navedene Prologic štapove :thumbsup: Međutim feeder- pecanje na te štapove- šarane, smuđa je nešto neponovljivi užitak. Imam kormoranov feeder od 3m, 40-120g, tri špica. Stavim carbonski vrh (najjači) i varaličarim. Istina nema velike kontre ko kod spin štapa ali isto se moraš dat umjerenu kontru - uživancija. To su moji dojmovi o feeder štapovima i poštujem, cijenim svačiji naćin i mišljenja pecanja šarana te ostali vrsta svih tih ljepota.  :occasion14:  :hi:
život ti ovisi od udice- izbjegni to zlo....

Offline maverick

• Administrator
« Odgovori #219 u: Travanj 22, 2019, 07:00:24 prijepodne »
Moji su C1 čini mi se ...3 m....3 lb. Namjenjeni za ribolov iz čamca....imao sam i feedere...big river pelle...300 gr...s njima sam ulovio par šarana, ali ovi dvodijelci su neuporedivo bolji....
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Offline BiLi

• Kederaš
  • *
« Odgovori #220 u: Lipanj 09, 2019, 14:11:26 poslijepodne »
Pozzz
može li pomoć od nekoga ovdje :D
po prvi puta uzeo bi si štapove(3kom) za šarana uz štapove i mašinice?  ponuda je na internetu raznolika i široka i naravno svi su najbolji :D :D   ne treba mi ništa posebno ni top jer ipak zbog posla nisam u mogucnosti biti stalno na vodi...do sada nikad nisam išao u ribolov na šarana.

zahvalan sam na svakom savjetu preporuci i pomoći....

Offline maverick

• Administrator
« Odgovori #221 u: Lipanj 09, 2019, 16:50:32 poslijepodne »
Za pecanje iz čamca...ili sa obale...rijeka Drava ili Dunav ili ces ipak na neke zatvorene vode
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"