Bio/la sam na pecanju

Autor jura, Studeni 17, 2012, 09:12:13

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 6 Gosti pregledava ovu temu.

mossi

Citat: maverick  u Lipanj 03, 2017, 21:55:19


Ej što je ovde dobro! Gde je to?! km?

Ja se nisam uspeo organizovati da vam dodjem u posetu..  :crybaby2:
Al, vidimo se ..  :icon_thumright: :ok: :hi:

maverick

Pogledavali mi malo malo...da ne prodjes... :icon_thumright: a ovo je unutar pregrade iznad otoka...na sred pjesak...kupanje....nema brodova...milina..
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

mossi

A nije da nisam bio na vodi, ali sam bio jako kratak sa vremenom u subotu ujutro do 10h.
Pretpostavio sam da je to ta lokacija. Extra po ovom vodostaju.  :icon_thumright:


Vidimo se.  :occasion14:

TonyC


No

 :hi: jbt ljubomoran sam na čistoću Vaših čamaca. Imam osjećaj kad gledam slike ovih Vaših čamaca kao da pecate iz dnevnog boravka. Svaka čast  :notworthy:.
Ja kad idem u čamac i iz čamca moram kroz blato. Kad se vraćam sa pecanja prva misao u mojoj glavi je tuš. Odjeća u kojoj sam na pecanju, kad idem kući izgleda kao da idem kući iz Afganistana. Ljudi zavidim Vam na  nautičkom standardu kojeg imate.  :notworthy:  :notworthy:

maverick

Jbg, mali su to čamci a tri dana živiš u njemu...rijetki su trenutci kad je kao sad bilo lijepo vrijeme pa ides na pijesak...kupanje...obično tu si u tom malo prostoru...mora biti čisto da se ne zaraziš...tu jedeš....spavaš...pecaš...
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

majstor

I kod mene je blato. I riba me krenula. Jucer popodne imao 20 minutnu borbu sa amurom od 14.37 kg. Nije mu se išlo van, ali..
Na kraju smo bili umorni i ja i on. Bojao sam se jer je najlon 0,30, ali je izdržao. :takoje: :ok:

dus

Bio sam sa sogorom u nedelju na vodi ,sunce nas je przilo cjeli dan, ali smo se kupali i sakrivali u hladovinu .

dus



Sljedeca investicija je cerada !

No

#4149


Ovaj dio ribolovne godine najradije bi preskočio kad bi bilo moguće troskokom.
Ono, zaletim se skočim op  op i oooop skok u jesen.

Međutim navika il samo  ovisnost  mi neda  da to vrijeme odradim troskokom nego me tjera na svakotjedne odlaske.
A ti svakotjedni odlasci mi nude jednu drugu disciplinu -skok motkom.

Zaletim se-- hop nebom pod oblake i slijedi pad na gotovo isto mjesto. Ponekad letvicu srušim,ponekad preletim,al uvijek imam osjećaj da bi radije nešto drugo.

Tako je izgledao i ovaj izlet.
Što god napravio i kako god okrenuo nikako mi nije išlo.  :uf: Jedino što je bilo dobro je da sam se dobro naspavao.  :ok:

Morat ću prestat čitat Pajdine  :bye: izvještaje s ribolova. Izgleda da je to prelazno  :stripii:  :stripii:     

:occasion14:







Dukulele

Ljudi moji, ne nasjedajte na jeftine spinove doktora Pajde,  to sto on ne stavlja slike ulova na forum, to ne znaci da ne lovi. Meni malo malo posalje slike ulova - ali veli da ne zeli otkrivat pozicije koje daju ribu.

A i svecano da objavim da u subotu  kapetan Pajdo i ja obavljamo montazu  motora na moj camac i imamo svecano porinuce tamo   ispod flotile. Bit ce nekog zestokog pica  i slanih stapica za slucajne  i namjerne prolaznike.  Kad razbijemo bocu od infuzije (koju je pajdo upeco ispod bolnice jer nemamo za sampanjac) onda  cemo ici na neko pecanje da vidimo kako se camac ponasa s novim motorom i novim gazdom :)

Kad sam mogo nisam htio, sad kad hocu ne mogu.

majstor

No bi izbjegao najbolje vrijeme za ribolov? Za mort sezonu bavi se ruskim sportom - skok s votkom.  :stripii: :stripii: Jedva čekam izvještaj o porinuću - Duka i Pajdo odglisirali u Crno more. Sjeverna Koreja mislila da je navođeni projektil i na njih ispalila pvc bombu bez naboja. Napetost na bliskom istoku i birtijama uz Dravu. Trump .... :rofl2: :rofl2:

šajzika

Da pogodim , djaba grah i slicno jel? Nekako slucajno se poklopilo dok se organizirano ide u aljmas :stripii:

Poslano sa mog NOA_MOVEse koristeći Tapatalk

Audentes fortuna iuvat

Dukulele

Porinuce ce biti samo po sebi spektakao, zvali smo uvazene lokalne i medjunarodne medije,  CNN se jos predomislja oko prava za prijenos uzivo,  previse im je sto smo trazili  voblera i slikona u protuvrijednosti 100 dolara. Neka ih!

Nego, kakav Aljmas sta?  Pa mi smo sad motorizirani,  Pajdo ima vozacku (ja jos nemam!)   - mozemo se i mi zaletit bogarati sest :) 
Kad sam mogo nisam htio, sad kad hocu ne mogu.

pajdo77

 Ma Dukulele idemo mi na špornjeve kod Sarvaša,čim je neka klopa mukte tu se poslije mora kopat garant :stripii: