Autor Tema: Vemeljski dunavac  (Posjeta: 1193 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline nekinho

• Somolovac
  • Dob: 36
Odg: Vemeljski dunavac
« Odgovori #15 u: Prosinac 31, 2020, 10:42:16 prijepodne »
Nisam dugo bio na ovoj vodi, prije sam često tamo pecao; zato sam jučer prilikom zvanja u prijemni centar ostao iznenađen kad su mi rekli da od 01.01. cijena dnevne ribolovne dozvole iznosi 80kn i vrijedi do 24h tog dana(ponoći), nema više ni po onoj cijeni od 60kn ni kao nekada da ju kupuješ na samoj vodi...Već smo tu temu spominjali. Ove godine jedva sam pristao i na te uvjete da moram dva puta ići iz istog razloga, prvo kupiti kartu dan ranije a onda drugo jutro zorom juriš na vodu; sad još i ovo poskupljenje na 80kn.... kažu ima u ponudi i trodnevna dozvola po cijeni od 200kn s tim da se na dunavcu ne smije pecati po noći!!! Da spomenem da im godišnja karta za PP i sve dozvoljene zone po novome iznosi 550kn. Ne znam ko je zaslužan, ali teško ću se ubuduće odlučiti ići na taj dio vode.
Što se toga tiče sačuvali su dio parka prirode bar od mene  :clap2: 

Offline maverick

• Administrator
« Odgovori #16 u: Prosinac 31, 2020, 10:55:52 prijepodne »
A godisnja karta vrijedi i za Dunavac...ili ne
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Offline nekinho

• Somolovac
  • Dob: 36
« Odgovori #17 u: Prosinac 31, 2020, 13:27:44 poslijepodne »
Nažalost ne. To je jedina voda gdje vrijedi isključivo dnevna dozvola (pričamo o pecanju sa obale na dunavcu kod crpne stanice Tikveš)
Već godinama predlažemo da na tu vodu uvedu godišnju dozvolu pa makar bila i 700kn ali nas odgovorni ne čuju ili ne žele čuti...

Offline dravski pecaros

• Alas
« Odgovori #18 u: Prosinac 31, 2020, 13:57:38 poslijepodne »
Ma druže imaš super teren 0-9 km Drave jebeš Tikveš kud ti je dalje tu moraš plaćati