Autor Tema: Galerija Štuka Varalica 2018  (Posjeta: 433 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline šajzika

• Administrator
  • 4 : 1
Galerija Štuka Varalica 2018
« u: Siječanj 01, 2018, 08:59:48 prijepodne »
Bistro  :hi:
Poštenje je najbrži put do siromaštva

Offline Plut

• Smudjolovac
Odg: Galerija Štuka Varalica 2018
« Odgovori #1 u: Travanj 16, 2018, 09:38:47 prijepodne »

Što me ne ubije to me ojača

Offline tutnja

• Babuškar
  • **
Odg: Galerija Štuka Varalica 2018
« Odgovori #2 u: Lipanj 09, 2018, 22:41:07 poslijepodne »
Tek drugi izlazak ove godine i hat trick za "igrače s klupe"..
Prvi izlazak je bio prije 14 dana kad je završen lovostaj u Nizozemskoj, ulova i otpadanja je bilo ali ništa posebno.

Danas dopodne na novom jezeru, vrijeme idealno, voda izmišljena.. Bacam sve i svašta, obišao cijelo jezero, ni trkac.. Ručak u prirodi oko 14h, usput gledam na navigaciji neku drugu vodu na putu kući i polazak.
Stižem oko 15h, izaberem mjesto onako odoka i startam prvo kašikom da ispitam teren. Nakon par zabačaja prvi udarac i malo akcije.

66 cm, 2.5kg

U idućih par zabačaja samo sitni bandar, pa odlučujem probati varalice koje još nisam upisao. Stavljam Berkley Warpig 3/4 oz, par bacanja i opet udarac. Fina borba i malo akrobacija pa na slikanje.

85cm, 4kg

Pa kad je već krenulo, na istom mjestu da probam i nikad upisanu Spro Kaminari Pike SL, 15cm..
Desetak minuta bacanja, udarac i "tvrđa" borba, ne da se na površinu do kraja i znam da je bolja tu! Procjena se na kraju pokazala točna..

95cm, 6.5kg

Nažalost, moje snimateljice i "suborca" više nema sa mnom, pa nema ni boljih slika, a nije više ni zabavno kao nekad..  :(

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk