Autor Tema: Big Foot Ultimate by SMT  (Posjeta: 8071 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rap

• Somolovac
Odg: Big Foot Ultimate by SMT
« Odgovori #255 u: Ožujak 03, 2019, 12:27:57 poslijepodne »
Brzina sa motorom 50-60 ks.Dok sam ih pratio većina je na testu bila oko te cifre. Mjereno na jezerima, ne rijeka nizvodno

Online SMT

• Alas
  • Dob: 42
« Odgovori #256 u: Ožujak 03, 2019, 12:29:15 poslijepodne »
Okreni obrni, tvojih 150 ks je za njega...

Sent from my iPhone using Tapatalk
BRZO i BEZ VEZE

Offline Rap

• Somolovac
« Odgovori #257 u: Ožujak 03, 2019, 12:37:40 poslijepodne »
Ovisi koji, nije za sve

Online SMT

• Alas
« Odgovori #258 u: Ožujak 03, 2019, 13:08:09 poslijepodne »
Za sada ostaje ovako, BF+50 ks... Negde sam i objasnio da je to ipak obični ribolovački koncept, brzina je potrebna radi taktike “ sto više mesta za sto kraće vreme”... Kod mene ta taktika “pije vodu”...

Za samo cooliranje na vodi+hladno pivo, bio sam zadovoljan i sa 20ks...

Godine idu, možda je moguće povratak na tih 20ks
BRZO i BEZ VEZE

Offline Rap

• Somolovac
« Odgovori #259 u: Ožujak 03, 2019, 13:22:12 poslijepodne »
Nije baš obični, mnogima je nedostupan.Ti si čovjek od adrenalina i to je to :)

Online SMT

• Alas
« Odgovori #260 u: Ožujak 03, 2019, 14:01:25 poslijepodne »
Služi svrsi taj BF...

U nekim dalekim razmišljanjima bi možda uzeo uporedo neki alu čamac( da li tracker ili neki nas, zavisi od mnogo faktora), da bude go skroz... Onda bi ga malo po malo dorađivao da izgleda lepo( farbanje, tapaciranje, držači stapova, sedišta, ovo ono...), bez neke posebne žurbe i pritiska ... Dali su mi neki momci ideje,  videvši njihove čamce...
BRZO i BEZ VEZE

Offline Rap

• Somolovac
« Odgovori #261 u: Ožujak 03, 2019, 16:09:49 poslijepodne »
Imaš foot, možep na njega štošta dodat :)

Offline Batica

• Smudjolovac
  • Dob: 37
« Odgovori #262 u: Ožujak 04, 2019, 10:18:29 prijepodne »
Za sada ostaje ovako, BF+50 ks... Negde sam i objasnio da je to ipak obični ribolovački koncept, brzina je potrebna radi taktike “ sto više mesta za sto kraće vreme”... Kod mene ta taktika “pije vodu”...

Za samo cooliranje na vodi+hladno pivo, bio sam zadovoljan i sa 20ks...

Godine idu, možda je moguće povratak na tih 20ks
Zasitices se brzine i trazices komfor. Evo sada prolecje vode pune panjeva, balvana, granja...nema jurnjave, 35-40km/h komforna voznja, mozes sve na vreme da uocis i izbegnes i opet brzo na mesto za pecanje da stignes.

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Online SMT

• Alas
« Odgovori #263 u: Ožujak 04, 2019, 10:43:20 prijepodne »
Realno i moguće... Kao ribolovna sprava je to ok, možeš voziti kako hoćeš, brze - sporije... Dobro je to, sve ostalo su moja fantaziranja... Novo je to, bzv je za menjati ako ništa drugo a ono zbog toga... Ima tu nekih popravki folije, sloj antialgina, nema tu više šta...

E sad, taj komfor na vodi vidim kao neki katamaran sa dobrim friziderom... To bi bio posao... Verovatno manje pecanja a više guštanja...
BRZO i BEZ VEZE

Offline maverick

• Administrator
« Odgovori #264 u: Ožujak 04, 2019, 12:28:31 poslijepodne »
Naš mentalitet kaze, ici cu polako ali volio bih da mogu brže ako zatreba  :stripii: :stripii: Što se tiče komfora i recimo brod umjesto čamca...svakako ali to ne traži samo žetone koje više manje nabaviš ako baš želiš vec trazi i vrijeme ...a to ako si baziran na skupljanje žetona...onda vremena za polako nema...i tako se vrtiš u krug i moraš se tu negdje pronaci...Zato sam i otisao na opciju mali shark...relativno sam pokretn da mi 50-100 km ne predstavlja problem, relativno sam brz jer 50 km/h nije malo i brzo stignes di trebas...Isto tako i poprilično sam ekonomičan jer ako imam sto plus izlazaka, ne mogu baš potrošiti 5000 eura na gorivo tokom sezone....I sto mi je bitno...ako nisam imao vremena po danu...imam tu malu kabinicu pa mogu i po noci...pecam...spavam i tako redom sto kad loviš smudja moze nekad samo biti bolje a ne gore ...Često iz čamca odem kuci samo se istusiram i na posao...
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Online SMT

• Alas
« Odgovori #265 u: Ožujak 26, 2019, 16:16:34 poslijepodne »

Djelkot i folija, nebo i zemlja... Koliko je to u djelkotu bolje, ne računajući vizuelni efekat...

Moj prvi BF 2004 u djelkotu...

Ufolijani

Belo je nautička boja... Samo se nadam da je ja više nikada neću imati, ni spolja ni unutra...
BRZO i BEZ VEZE

Offline maverick

• Administrator
« Odgovori #266 u: Ožujak 26, 2019, 16:39:44 poslijepodne »
Das nekom umjesto folije da ti ofarba
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Online SMT

• Alas
« Odgovori #267 u: Travanj 14, 2019, 15:45:40 poslijepodne »
Pola gasa, pristojna vožnja... Ne znam koliko je to brzo ali sasvim dovoljno pogotovo kada je hladno...

BRZO i BEZ VEZE

Online SMT

• Alas
« Odgovori #268 u: Lipanj 22, 2019, 11:16:46 prijepodne »
Kompjuter pokazao 99h, pogodio sam vreme, Honda ne pokazuje nikakvu gresku... Gotov servis, ulje 2l, ulje u pet, filter... Popravka folije i antialgin sledeće...

BRZO i BEZ VEZE