Autor Tema: Simms oprema  (Posjeta: 1038 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online SMT

• Alas
  • Dob: 42
Odg: Simms oprema
« Odgovori #15 u: Ožujak 23, 2020, 17:42:39 poslijepodne »
Svakako...

U Americi je to njima pristupačno, plus znaju imati razno razna sniženja na crni petak, poslednje komade ili sl... Mi do toga po tim nižim cenama teško možemo doći, samo ako imamo nekoga tamo... Zato i kažem, nije to bas za nas radjeno...
BRZO i BEZ VEZE

Offline Greys

• Alas
  • Dob: 32
« Odgovori #16 u: Ožujak 29, 2020, 10:35:27 prijepodne »
U zadnjih par godina, spominjem da je bitnije uložiti u dobro odijelo i sve što ide oko njega, nego u ostatak pribora. Našao sam si idealne materijale, funckionalne, lagane, a tople, dišuće i nepromočive.

Ovo što je Maverick napisao, ribolov smuđa, meni osobno također, svodi se uglavnom na cijeli dan, extremi, ljeto ili zima, ljetni pljuskovi, hladni i ledeni dani.

Kada se samo sjetim ljeta, sabija kiša, grmi i sijeva, a ja tek doslovce idem na vodu, jer znam da što se tiče opreme, tu mi nemože ništa niti vjetar, kiša. Samo dobra volja, a toga imam na pretek.

Neka odijela sam probao pod tušem na dužem vremenu, jači pritisak, neka svoja testiranja prije nego sam izasao na vodu, sam stojao pod ljetnim tušem dok nisam popio svu vodu iz bureta. Naravno ostao sam suh.

Shvatio sam što treba gledati kod odijela,jer sam i sa iMaxom i nekim drugim brendovima, uvijek dobivao vodu na koljenima, ramenima, laktovima, međunožje nakon ili dužeg vremena na sasvim laganoj kišici, ili kraćem periodu,a krupnoj kiši. Nakon toga sam sam sebi rekao da to nije za mene. 

Jedino me hebe, dobio sam koji kg pa mi je zimsko već polako na knap  :stripii: , ali služi evo pune 4sezone,  vrhunsko je i nežalim niti jedan euro za njega.

Online SMT

• Alas
« Odgovori #17 u: Ožujak 29, 2020, 20:37:22 poslijepodne »
 Ova oprema  je svakako za one kojima je ribolov ispred vremenskih uslova... Zahtevne, koji svoje granice pomeraju napred...Ostati suv po jesenjoj kiši, nema cenu... Kada pokisnes u čamcu, da ti neko ponudi suvo odelo za duplo više para nego sto vredi, platio bi...

BRZO i BEZ VEZE

Offline Rap

• Somolovac
« Odgovori #18 u: Ožujak 29, 2020, 20:46:42 poslijepodne »
Odlična roba, al ta jakna je kod nas cca 650-700€ pa još hlače toliko.Ipak je to masi nedostupno ili u nevjerici će pronaći slično ali za puno manje para.Ovo je ipak namjenjeno prestižnom fly fishingu.

Offline rj

• Moderator
  • MINISTAR
« Odgovori #19 u: Ožujak 29, 2020, 20:52:35 poslijepodne »
Odlična roba, al ta jakna je kod nas cca 650-700€ pa još hlače toliko.Ipak je to masi nedostupno ili u nevjerici će pronaći slično ali za puno manje para.Ovo je ipak namjenjeno prestižnom fly fishingu.

šta je to slično ...
za tebe sam dok holidej i vajt erp u jednom

Offline Rap

• Somolovac
« Odgovori #20 u: Ožujak 29, 2020, 20:55:25 poslijepodne »
Koje je nalik

Offline rj

• Moderator
  • MINISTAR
« Odgovori #21 u: Ožujak 29, 2020, 20:56:44 poslijepodne »

Offline Kugla

• Alas
« Odgovori #22 u: Ožujak 29, 2020, 20:57:37 poslijepodne »
Ili što bi u Javnoj nabavi rekli "jednako vrijedno"  :uf: :ok:
"Živi kako možeš, kad ne možeš onako kako hoćeš."
www.lureti.hr
www.facebook.com/edukacije.lureti
www.facebook.com/lureti

Online SMT

• Alas
« Odgovori #23 u: Ožujak 29, 2020, 20:59:09 poslijepodne »
Kao takvu robu i predstavljamo... Ono sto možeš kupiti kod nas uglavnom garantuje samo mokre gaće... Voze se skupi čamci po Dunavu, gde se god okreneš...Koriste se skupe mašine za ribolov... Koristimo SW modele za rečni ribolov...

300-350€ placena jakna, trajace 10 godina, biću suv... meni to nije skupo, kako god se zvala...

BRZO i BEZ VEZE

Online SMT

• Alas
« Odgovori #24 u: Ožujak 29, 2020, 21:02:05 poslijepodne »
Koje je nalik

daj brend

Slično ili nalik je lovačka oprema Sitka ili Kuiu... Još skuplje od Simmsa, ne gledaj, veruj mi... Nije to džabe skupo... Ti znaš bar šta je 200-250 izlazaka na vodu...

Od ribolovacke opreme nećeš ni blizu naći slično kod nas... Razmisljaj u pravcu skijaške ali ni to nije jeftino...

P.S... Ja sam kupio neki Daiwin prsluk koji nije bio uopste jeftin... Nije los, to je sve sto mogu reci o njemu...Ni blizu nije ovome...
BRZO i BEZ VEZE

Offline Kugla

• Alas
« Odgovori #25 u: Ožujak 29, 2020, 21:02:37 poslijepodne »
300 eura je duplo manje od cijena koje su bile na onom Mihinom linku
"Živi kako možeš, kad ne možeš onako kako hoćeš."
www.lureti.hr
www.facebook.com/edukacije.lureti
www.facebook.com/lureti

Offline rj

• Moderator
  • MINISTAR
« Odgovori #26 u: Ožujak 29, 2020, 21:04:54 poslijepodne »
Kao takvu robu i predstavljamo... Ono sto možeš kupiti kod nas uglavnom garantuje samo mokre gaće... Voze se skupi čamci po Dunavu, gde se god okreneš...Koriste se skupe mašine za ribolov... Koristimo SW modele za rečni ribolov...

300-350€ placena jakna, trajace 10 godina, biću suv... meni to nije skupo, kako god se zvala...

vidi davno sam vidio kod kolege iz belog manastira simmsov komplet i nije mi se svidio ...ko da je gumiran sigurno ne propušta košu ali mi se činio dosta krut ...baš ovaj sivi model kratka jakna i duboke tregerice

Online SMT

• Alas
« Odgovori #27 u: Ožujak 29, 2020, 21:11:42 poslijepodne »
Moguće...

Meni se recimo nisu te njihove cipele dopale, iako su 101% nepropusne... Jednostavno se to pravi za extremne uslove... Da budu noge u vodi, verovatno satima, djon koji trpi hodanje po kamenju dugo... Iako je uglavnom namenjeno za drugi vid ribolova od onog koji mi upraznjavamo, po koji komad se može naći i upotrebiti svakako...

Ja sam ovo slucajno kupio... Pun pogodak... Kao i masi  ljudi, tako je ovo i meni nedostupno za pogledati  uživo... To nema ni na sajmovima kod nas ni bilo gde... Jesnostavno je tako... Amerika...

Onoliko koliko ja pratim, izbacuju stalno neke nove modele, naprednije, pa prošlogodišnje snizavaju... Opcija kupovine u Americi i kod nas je različita u parama dosta...

U svakom slučaju, treba imati dobro, da ne kažem vrhunsko odelo za ribolov... One koji izlaze puno na vodu, pitaće starost gde im je bila oprema...
BRZO i BEZ VEZE

Offline Rap

• Somolovac
« Odgovori #28 u: Ožujak 29, 2020, 21:43:19 poslijepodne »
Koje je nalik
.
Jedan od koji posjedujem, a i Daiwa od GORE-TEX radi svoj posao.

Online SMT

• Alas
« Odgovori #29 u: Ožujak 29, 2020, 21:49:03 poslijepodne »
Rap,

Koliko košta Daiwa i Musto Goretex jakna? Iz gornjeg segmenta...
BRZO i BEZ VEZE