Autor Tema: Simms oprema  (Posjeta: 1406 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Rap

• Somolovac
Odg: Simms oprema
« Odgovori #30 u: Ožujak 29, 2020, 22:02:53 poslijepodne »

Offline SMT

• Alas
  • Dob: 42
« Odgovori #31 u: Ožujak 29, 2020, 22:11:55 poslijepodne »
Inače je 600€...

Taj Musto koji pokazuješ je odličan brend, takodje skup u Gorotexu... Nije za svakoga...

Da se zadržimo na kvalitetu i upotrebi... Priča o parama je bez kraja... Svi ćemo se sloziti, da je nama mnogo toga skupo ako je novac jedino merilo...

BRZO i BEZ VEZE

Offline Rap

• Somolovac
« Odgovori #32 u: Ožujak 29, 2020, 22:20:58 poslijepodne »
Ma ta je cijena već od 10 mjeseca. Ja sam tada kupovao i bilo isto.
Više govorim šta nam je dostupnije i do čega lakše možemo a da je slično što ne znači i da nije bolje. Musto također ima dobrih popusta. Sada na sajmu nautike je sve bilo od 50-70%

Offline rj

• Moderator
  • MINISTAR
« Odgovori #33 u: Ožujak 29, 2020, 22:22:21 poslijepodne »
Ma ta je cijena već od 10 mjeseca. Ja sam tada kupovao i bilo isto.

jel si zadovoljan
za tebe sam dok holidej i vajt erp u jednom

Offline Rap

• Somolovac
« Odgovori #34 u: Ožujak 29, 2020, 22:24:25 poslijepodne »
Jesam,mislim da je i Greys o tome napisao poduži post, također ima Daiwa, neka me ispravi ako griješim.

Offline Greys

• Alas
  • Dob: 32
« Odgovori #35 u: Ožujak 30, 2020, 19:20:25 poslijepodne »
Imam Daiwa odijelo zimsko, vrijedi svakog eura. I tih Daiwa ima sto vrsta, pa treba dobro gledati što piše. Nije usporedivo po meni ni sa čime. Kako to biva, probam medu prvima, pa ako je dobro, dobar dio ekipe uzme  :stripii: Tko god ga je kupio, svi kazu da je najbolje do sad kupljeno.
Ljetno, tj period do kasne jeseni ima raznih brendova, ali sve malo bolje je 500e+ ako je akcija. inace su cijene do 1000e .

Offline Mornar Popaj

• Somolovac
  • Šaran, štuka, linjak, som, biće čorba kao grom
Simms oprema
« Odgovori #36 u: Srpanj 14, 2020, 01:59:39 prijepodne »
Musto odijela ( jakna + hlače  )  godinama nose djelatnici Rapske plovidbe na trajektnoj liniji Stinica - Mišnjak ( otok Rab )
Iz prve ruke mogu reći da su vrhunska odijela, koja u extremnim uvjetima orkanske bure pružaju odličnu zaštitu, od vjetra, vode, soli i hladnoće.
Pokušao nabaviti rabljeni komplet, medjutim nema šanse, ostavlja se u nasljedstvo koliko je skupo i kvalitetno.

Kad sam počeo skijati nisam imao svoju opremu, nego sam posudio od kolege, da vidim hoće mi se svidjeti i hoću li uopće proslijati. Imao je neku običnu skijašku jaknu koja je brzo popila snijeg i za dva sat sam morao na sušenje. Nakon tog izleta, odem i kupim si Colmar jaknu za 500e i shvatim razliku.
U extremnim uvjetima kvaliteta ipak dolazi do izražaja. Sljedeća kupovina mi je kvalitetna vreća za spavanje. Role i štapove više ne gledam

Sent from my iPhone using Tapatalk
Život je cesta pa biraj gdje ćeš. Al' zalud grabiš i zalud stječeš, kad tamo gore ništa od toga ponijet' nećeš.

Offline kawasaki

• Alas
« Odgovori #37 u: Srpanj 15, 2020, 08:30:55 prijepodne »
Mornar popaj,

vreću uzmi obavezno ribičku. u njima se možeš okretati dok spavaš...  :hi:
Brzi od Bolena.