Autor Tema: Daiwa Prorex Ags 2.4 30-70  (Posjeta: 2076 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dxdandy

• Štukolovac
  • Dob: 38
Odg: Daiwa Prorex Ags 2.4 30-70
« Odgovori #30 u: Travanj 02, 2019, 07:40:40 prijepodne »
@kawasaki

bas danas dogovaram jedna kratki izlet od tri dana na morsku ribiciju. Ide se ovaj tjedan ili iduci. Pa kad se vratim, javim ti se i svakao bih ga htio probati.

Sto se tice tehnke, tu se slazem potpuno. To sam primjetio i ja. Bacam sa mojim 233cm jednako pa cak i dalje od likova koji bacaju sa 3m. Moja oprema doduse ipak malo bolja od njihove ali razlika u duzina ogromna. Ali prednost kod rada sa kracim stapovima je neprocjenjiva. Nema umora ni pod razno.

Sto se tice duzine ručke, e to mi se svidja, jer ako je radni dio stapa kao kod nekih 2,55 kako kazes a recimo da sam si i gledao nesto tako do recimo 2,60 radi lakseg rada sa varkama to je vrh. Bitno da on ima dusu a da ima snage za bacati malo teze varke i voditi ih.

THX !

Offline kawasaki

• Alas
« Odgovori #31 u: Travanj 02, 2019, 07:43:30 prijepodne »
jučer sam se oduševio još jedanput sa manjim 40 gramcem.. gore je rolica je Prorex 2500 i špagica je 10 lb 9 niti Kk...
jako daleko baca varke za bolena, koje  sam mu i namijenio i očekivao to od njega, ali ono što me oduševilo je kad sam stavio 3 grama glavu i silikonac easyshiner mali od cca 7 cm i na ruci u ručki se osjeti vibracija silikonca!!  :eek: kako je bilo jako sunce pa nisam gledao u vrh a nakon što sam osjetio na ruci reko šta je ovo pa se okrenem od sunca a ono vrh lagano drhti... znaći ko zna što je easy shiner od Mereditha zna o čemu pričam i može si zamisliti kako se osjeti silikonac oštrije vibre...
mogu pokazati na vodi ako vam je ovo ne vjerovatno  :hi: :hi:
Brzi od Bolena.

Offline kawasaki

• Alas
« Odgovori #32 u: Travanj 02, 2019, 07:49:46 prijepodne »
žao mi što nema ovog štapa u 40-90 recimo(uglavnom stepenica iznad ovog 30-70) , jer tada bi sav svoj ribolov zatvorio u 3 štapa  :hi:

ovako sam i dalje u potrazi za ovim korak iznad, a to je možda Luvias 30-70 jer njima je blank deklariran drugačije tj nisu za komparaciju rame uz rame u tim akcijama...samo bi ga volio prije probati a nikako da mi se netko javi sa ponudom da dodjem na probu  :hi:
Brzi od Bolena.

Offline feco

• Somolovac
  • Dob: 56
« Odgovori #33 u: Travanj 02, 2019, 09:03:15 prijepodne »
jučer sam se oduševio još jedanput sa manjim 40 gramcem.. gore je rolica je Prorex 2500 i špagica je 10 lb 9 niti Kk...
jako daleko baca varke za bolena, koje  sam mu i namijenio i očekivao to od njega, ali ono što me oduševilo je kad sam stavio 3 grama glavu i silikonac easyshiner mali od cca 7 cm i na ruci u ručki se osjeti vibracija silikonca!!  :eek: kako je bilo jako sunce pa nisam gledao u vrh a nakon što sam osjetio na ruci reko šta je ovo pa se okrenem od sunca a ono vrh lagano drhti... znaći ko zna što je easy shiner od Mereditha zna o čemu pričam i može si zamisliti kako se osjeti silikonac oštrije vibre...
mogu pokazati na vodi ako vam je ovo ne vjerovatno  :hi: :hi:
Meni je ovo stvarno nevjerojatno.....3 grama  :eek:......moram to probati jednom prilikom.  :hi:
BRZO I BEZ VEZE

Offline kawasaki

• Alas
« Odgovori #34 u: Travanj 02, 2019, 17:59:59 poslijepodne »
Druze Feco za 10 dana kod ok korala iliti bove ces da probas... :hi:
Ako nije tako ja rezem kulin ako je ti ladis pivo  :flasica: i kuhas kaficu  :ok:
Brzi od Bolena.

Offline michael1

• Štukolovac
« Odgovori #35 u: Travanj 04, 2019, 11:45:51 prijepodne »
Bio je upit vezan za vršnu vodilicu na Prorex AGS-ovima:

Fuji Alconite vršna vodilica.

Lijep pozdrav!
Bistro!

Offline dxdandy

• Štukolovac
« Odgovori #36 u: Travanj 04, 2019, 21:37:42 poslijepodne »
@michael

hvala na info. Dobra je to vijest. Doduse nekako potajno sa se nadao SIC vodilici ali i ovo je super. Ipak nece more i sol raditi cuda od nje tek tako lako dok budem radio na moru i lovio rucak ili veceru.  :hi: :occasion14:

Hvala jos jednom i LP !

Znaci odluka je pala. Kawasaki cujemo se kad se vrnem s mora da oprobam stap ? Idem iduci cetvrta i tamo sam do nedjelje, pa onda izo toga ako budes i kad budes slobodan i raspolozen.

Thx ! :hi: :occasion14:

Offline kawasaki

• Alas
« Odgovori #37 u: Travanj 05, 2019, 00:07:43 prijepodne »
Ok. Digovoreno. Cujemo se.  :hi:
Brzi od Bolena.

Offline dxdandy

• Štukolovac
« Odgovori #38 u: Lipanj 12, 2019, 08:40:11 prijepodne »
ja sam ti u blizini Vk i možeš probati 2,4 m  :hi:

Znaci odluka je pala. Kawasaki cujemo se kad se vrnem s mora da oprobam stap ? Idem iduci cetvrta i tamo sam do nedjelje, pa onda izo toga ako budes i kad budes slobodan i raspolozen.
Thx ! :hi: :occasion14:

Ok. Digovoreno. Cujemo se.  :hi:

@kawasaki

evo konacno da se ustimam sa vremenom i da ti se javim. Gore sam izvuko dio nasih citata cisto da vidis sto smo pricali da ne trazis. Kazes da si mi u blizini, tj. blizu VK. Gdje si i kada si raspolozen da se vidimo i oprobam stap ?

Thx !

Offline kawasaki

• Alas
« Odgovori #39 u: Lipanj 12, 2019, 16:56:59 poslijepodne »
Bio sam u Vk citav vikend. Sad sam u Dj do subote, a onda me nema 8 dana.  :hi:
Ali sad sam u guzvi. Bolje kad se vratim...  :ok:
Brzi od Bolena.

Offline dxdandy

• Štukolovac