Autor Tema: Bucov- jel potcenjen!?  (Posjeta: 7802 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online SMT

• Moderator
  • Dob: 42
Odg: Bucov- jel potcenjen!?
« Odgovori #105 u: Studeni 09, 2020, 08:33:44 prijepodne »
Nekako s proleća kada ga idem ciljano juriti, retko ili redje imam ribolove za pamćenje... Te ove varke, te one,  te skupi japanci... Gore je, dole je, ko to zna...

Oktobarski i novembarski dani od prošle godine kada ga ne ciljano lovis se ponavljaju... Šta se tu za sat vremena može desiti, nije normalno u poredjenju sa drugim grabljivicama... Onako usput da “ubiješ” vreme...Natera te da odustanes, dosta ti bude... Ja ne znam koja to količina bucova bude... iz deset zabaca, valjda deset bude... Šta se to desi, pa budu tako nenormalni, ja ne znam... Nema tu vremena ni za fotografisanje, ni za ništa... Samo bacaj sto dalje, motaj i drži štap čvrsto u rukama... Ili otkoči drill maximalno, pa nek zuje...Ostalo će ti se i samo kazati... Verujem da neko ko se posveti ciljanom ribolovu bucova u ovom periodu, može i neke rekorde praviti ili loviti i krupnije komade... Pravi ribolov za pivo i društvo, bez nekog posebnog naprezanja...
Imam nekad osecaj da na obalu zabacim, da bi udario... Iz ugla adrenalina, ribolov Br1... iz ugla vestine, ne mogu to reci, to ide pa ideeee... Radi kao na stopericu, start 20 min ludilo, pa dugme stop 10 min, ništa... i tako u krug...

Šta više traziti od ove ribe, srebrni metak :hi:... Džoker,  pola -pola...

Ja to ostavim, odem traziti smudja, mučiti se... Sutra tu ni ne stanem, ni ne probam...Zašto je to tako!? Da li zato sto je jesen vreme dziga, smudja, soma... ili zato sto ga potcenjujem!? Ne znam ni sam sebi da objasnim...

BRZO i BEZ VEZE