PRIBOR & OPREMA > Mašinice

Daiwa Certate LT

<< < (20/21) > >>

SMT:
Nastaviću ovde... Danas gledam 5000 i 4000... Razmišljam o jednoj od te dve... Do danas sam samo razmišljao o ovoj drugoj... 5000 uopste nije veliko, a bio sam ubedjen da jeste... Vizuelno mi se čak više i svidja na tournament u...

4000 veličina je lakša 60 grama i to je velika prednost... Iako 295g za 5000 veličinu nije puno...

Evo 4-tvorke na istom štapu...

Jedna pored druge 235 i 295g...

Vrteo sam i exista u veličini 4000, koji je dosta dosta skuplji... I pored razlika koje svakako postoje u korist exista, ja to u radu ne osetim... Vrteo sam i novu saltigu, deluje mi kao “pokvarena” u odnosu na ove dve...

stefan9310:
Imao sam ja i 4000 i 5000 LT, prodao drugaru 5000 ostavio 4000 sebi. Snagu koju sam ocekivao od 5000 nisam dobio, jeste ona laksa od Morethana 3500 100 i kusur grama ali morethan pojede tu masinu sto se tice vucne snage. Sto se tice knoba ja generalno obozavam tockice u odnosu na T rucice ali mi je ovaj nekako nezgrapan i bezao mi je malo iz ruke. Tako da mi je ostao 4000 i moj glas definitivno za tu velicinu..To je moje licno misljenje da se neki vlasnik iste ne naljuti.

Pozdrav

SMT:
Hteli mi priznati ili ne, lakoća je nešto sto nas privlači kod ove masinice, novi koncept... Jako lepo i nečujno radi, nestvarno... Ja sam i dalje skeptik pomalo, verovatno neopravdano... Neka ona bude i pola morethana, biće dobra sto se mene tiče... Morethan je mašina :hi:... A taj 3500 može brod vuci :hi:

SMT:
Čini mi se da je to to... To je velicina na izgled manja od redovne daiwa trojke... Medjutim rekao bih prividno, drugačiji je koncept, ozbiljan kapacitet strune... Videcemo na vodi...

stefan9310:
Na prvu tako izgleda, al drugaciji je koncept masine. Imam i morethan 3012 H dosta tisa ugladjenija masina, bas kompaktna, koristim je od kako je izasla i za sad prezadovoljan..

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju