Autor Tema: Daiwa Certate LT  (Posjeta: 3392 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline SMT

• Alas
  • Dob: 42
Odg: Daiwa Certate LT
« Odgovori #75 u: Svibanj 14, 2019, 20:09:33 poslijepodne »
Verujem da Daiwa zna šta radi... Imao sam Certate 2013/14, HC 3500, HC exista 3012, prezadovoljan bio... Sada “vozim” morethana i ozbiljno ću razmisliti da uzmem još jednoga u budućnosti, istoga... Moj subjektivan osecaj je da oni više ne znaju šta će izmisliti...

Ponavljam, stvar ukusa... Kvalitet se vidi, primenu treba prilagoditi samo...
BRZO i BEZ VEZE

Offline majstor

• Somolovac
  • Dob: 55
« Odgovori #76 u: Svibanj 14, 2019, 20:52:54 poslijepodne »
Vidim ja da izmišljaš toplu vodu.  :eek: :takoje: I sam to radim jel je loše vrijeme, nema sunca a ni ribolova. Dobro je da se preispituješ i pokušavaš nači bolja riješenja, ali nema potrebe - imaš najbolje. Morethan i mislim Exist su vrh vrhova, a ni Certate nije puno lošija. Izgledaju vauuuuu, nema zamjerke ni jednoj.  :takoje: Ja imam Bradiu 2506 koja je kao Certate, staru desetak godina i radi i sad savršeno.
Mene ulovila neka nostalgija i kupujem samo stare krame ( takav sam i sam ) i ne mogu dočekati da počnem loviti sa priborom starim 50 godina i više. Vrtim tu staru Mitchell rolu, slušam kako radi tik,tik,tik i prisjećam se dobrih ljudi kojih više nema, dobrih ulova i nekih događaja u vrijeme kad si to nisam mogao priuštiti.  :baba:

Offline SMT

• Alas
  • Dob: 42
« Odgovori #77 u: Svibanj 14, 2019, 21:04:04 poslijepodne »
Samo sam subjektivno mišljenje izneo na osnovu 15 minuta u radnji... Mnogo mi se više dopao štap..

Odmah se vidi da je sonar u pitanju! A jbt, nisam ga trebao probavati uopste...
BRZO i BEZ VEZE

Offline majstor

• Somolovac
  • Dob: 55
« Odgovori #78 u: Svibanj 14, 2019, 21:09:33 poslijepodne »
Sve pet, vi mladi morate težiti boljem, novijem, naprednijem, dok mi stari lagano krećemo unazad.
PS slike rola u prirodi savršene, a radnja dobro opremljena. Sreća da nisam pretvarao Dinare u Kune.  :uf: :hi: