Autor Tema: Jackson jx-one  (Posjeta: 660 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Smuđolovac

• Kederaš
  • *
  • Dob: 34
Jackson jx-one
« u: Srpanj 10, 2019, 20:50:28 poslijepodne »
Pozdrav! Zna li itko nešto o ovom štapu? Imate li kakva iskustva?

Online maverick

• Administrator
Odg: Jackson jx-one
« Odgovori #1 u: Srpanj 10, 2019, 22:00:04 poslijepodne »
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Offline Smuđolovac

• Kederaš
  • *
« Odgovori #2 u: Srpanj 11, 2019, 14:32:27 poslijepodne »
Da,vidio sam to,ali me zanima kakav je kvalitet,i jel vrijedi te pare...košta relativno puno,a nikad se prije nisam sa njima susretao...😔

Online maverick

• Administrator
« Odgovori #3 u: Srpanj 11, 2019, 14:35:18 poslijepodne »
Nisam se ni ja sreo, njuskao jucer i vidim samo pozitivne komentare i taj video....koja je cijena....
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Offline Smuđolovac

• Kederaš
  • *
« Odgovori #4 u: Srpanj 11, 2019, 15:38:19 poslijepodne »
Cijena je oko 900€....akcija 5-90 i kažu da su koristili najbolje materijale na svijetu...E sad,volio bu čuti neka iskustva,ako ga je netko vidio uživo...

Offline Mornar Popaj

• Somolovac
  • Šaran, štuka, linjak, som, biće čorba kao grom
« Odgovori #5 u: Srpanj 11, 2019, 19:10:51 poslijepodne »
Smudjolovac iz Beča, jesi ti jedan od trojice u čamcu  :sha:
Život je cesta pa biraj gdje ćeš. Al' zalud grabiš i zalud stječeš, kad tamo gore ništa od toga ponijet' nećeš.

Online rj

• Moderator
  • MINISTAR
« Odgovori #6 u: Srpanj 11, 2019, 19:37:35 poslijepodne »
Cijena je oko 900€....akcija 5-90 i kažu da su koristili najbolje materijale na svijetu...E sad,volio bu čuti neka iskustva,ako ga je netko vidio uživo...

opet teže limenom biču ....
p.s.
lik na yt je smotan i svim fensy ribolovcima pouka kad imaš svakog qurca po čamcu ..
za tebe sam dok holidej i vajt erp u jednom

Offline Smuđolovac

• Kederaš
  • *
« Odgovori #7 u: Srpanj 12, 2019, 13:38:33 poslijepodne »
Smudjolovac iz Beča, jesi ti jedan od trojice u čamcu  :sha:

Kolega ne razumijem pitanje???

Offline Smuđolovac

• Kederaš
  • *
« Odgovori #8 u: Srpanj 12, 2019, 13:41:23 poslijepodne »

opet teže limenom biču ....
p.s.
lik na yt je smotan i svim fensy ribolovcima pouka kad imaš svakog qurca po čamcu ..

Karakteristikama je sličan limenom,samo me zanimaju iskustva ako ih netko ima...a ja sam najmanje fensy ribolovac,samo volim biti na vodi kad imam priliku! Ništa vise!

Online rj

• Moderator
  • MINISTAR
« Odgovori #9 u: Srpanj 13, 2019, 08:42:38 prijepodne »
ma zaebavam nisam mislio na tebe več jednostavno upada u oko puno prepreka pokačenih po čamcu koje lik jedva zaobilazi štapom ...po meni ozbiljan problem ..a ko zna možda i grešim ...

Offline Smuđolovac

• Kederaš
  • *
« Odgovori #10 u: Srpanj 13, 2019, 17:58:02 poslijepodne »
ma zaebavam nisam mislio na tebe več jednostavno upada u oko puno prepreka pokačenih po čamcu koje lik jedva zaobilazi štapom ...po meni ozbiljan problem ..a ko zna možda i grešim ...
To u svakom slučaju! Sa ovakvom ribom,previše ljudi i previše prepreka! Kako god,štap izgkeda moćno,pitanje je samo kakav je uživo! Ako ga kupim Poslat ću koju sliku!

Online rj

• Moderator
  • MINISTAR
« Odgovori #11 u: Srpanj 13, 2019, 18:17:41 poslijepodne »
ako ti šta znaći gramaža 5-90 ne postoji ...recimo donja realna grabnica limenog je 25 - 30 g.

Offline Smuđolovac

• Kederaš
  • *
« Odgovori #12 u: Srpanj 13, 2019, 18:27:20 poslijepodne »
ako ti šta znaći gramaža 5-90 ne postoji ...recimo donja realna grabnica limenog je 25 - 30 g.
Ma znam,to je prodavanje magle,ali bitno mi je da mi može pokriti većinu izlazaka na vodu...i naravno da je kvalitetan...našao sam jedan skyblade adrenalin ali mi je nabrzinu pobjegao...ovaj mi se učinio kao jako dobar,premda ga nikad nisam vidio uživo,pa sam zato i pitao vas koji imate puno staža iza sebe.

Online maverick

• Administrator
« Odgovori #13 u: Srpanj 14, 2019, 01:09:24 prijepodne »
Radije bih kupio dva štapa, jedan "manji" za lakši jig do recimo 25 gr i vobler a drugi za teži jig . Za te novce kupiš oba štapa i jednu mašinicu za taj manji....s pretpostavkom da vec imas nesto sto si planirao za stap iz naslova

Offline Smuđolovac

• Kederaš
  • *
« Odgovori #14 u: Srpanj 14, 2019, 01:33:33 prijepodne »
Radije bih kupio dva štapa, jedan "manji" za lakši jig do recimo 25 gr i vobler a drugi za teži jig . Za te novce kupiš oba štapa i jednu mašinicu za taj manji....s pretpostavkom da vec imas nesto sto si planirao za stap iz naslova
Imam saltigu,i s njom sam prezadovoljan,ali sad bi kupio nešto što mogu koristiti u vise situacija...po mogućnosti jedan,ali i tvoja ideja nije losa! Hvala u svakom slučaju!