Autor Tema: Sonar i sonda za po moru ?  (Posjeta: 170 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dxdandy

• Štukolovac
  • Dob: 38
Sonar i sonda za po moru ?
« u: Kolovoz 10, 2019, 18:03:09 poslijepodne »
Pozdrav svima,

evo ponovio se u gumenjak i motor iskljucivo dok sam na godisnjem i moru. Recimo da godisnje provedem oko 6 tjedana i sa obale mi dosta ribicije. Sada bih malo na ozbiljniju ribu isao ili na vise ribe.
E sad znaci treba mi nesto za moj gumi i to se nosi kuci sve nakon svakog ribolova.
Molim vas za preporuku nekog sonara sa solidnim prikazom svega sto mi treba, dno riba i recimo velicina ribe ili je jato. Ne bih sada govorio koja je cjenovna granica  ali ne bih sada ni bacao ludu lovu za tih 6 tjedana. Znaci neki best buy u neka 2 razreda cjenovna i zato mi je to najbolje za more. Ma ljudi ne kuzim se u ovu temu,oze.mi bilo tko prodati muda pod bubrege. Tu sam procitao svega i svasta i sada je puna glava i jos manje znam.
Najbolje bi bilo, da netko kaze, kupi to, zato sto je to za tebe najbolje i nije skupo a dobijes ono sto ti treba. ( tu je riba  i tu pecaj ).

Hvala ljudi puno !!!

Offline maverick

• Administrator
Odg: Sonar i sonda za po moru ?
« Odgovori #1 u: Kolovoz 10, 2019, 18:07:20 poslijepodne »
Ja bih ti dao savjet da se registriras na forum RIBOLOV NA MORU tamo imas puno boljih savjeta po tom pitanju....imas od dubina na kojim ces loviti do toga..ribe...lignje......itd itd...pa tamo malo pronjuskas...pitas...ipak je to iz prve ruke
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Offline dxdandy

• Štukolovac
  • Dob: 38
Odg: Sonar i sonda za po moru ?
« Odgovori #2 u: Kolovoz 10, 2019, 18:44:25 poslijepodne »
Hej drug, hvala ti na savijetu, clan sam ja tog foruma, evo pitao i tamo ali nekako sam htio cuti vase misljenje koje jako cijenim. Tako ako se da kome pisati ja jedva cekam da nesto procitam i naucim.