Autor Tema: Blankovi na jeftinijim stapovima  (Posjeta: 214 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sg.Pepper

• Somolovac
  • Dob: 34
Blankovi na jeftinijim stapovima
« u: Rujan 01, 2019, 08:56:42 prijepodne »
Neznam dali postoji vec slicna tema, pa ako postoji ispricavam se.
Jucer odem malo do Dunava blinkat, dodju 2 meni nepoznata momka i krene prica ono klasika: gume, role i naravno o stapovima.
Jednom se svidio moj stap pa je mlatio isprobavao itd, nakon toga krene rasprava o cijenama i kvaliteti!
Doslo je toga da su blankovi pa jeftinijim serijskim stapovima (ispod 100€) isti kao
I na onim preko 200€ samo oprema kao skuplja!
E sad posto sam pecam sa stapovima 150-200€, probao jesam jeftinije i poceo sam sa njima kao i velika vecina nas! Pa me zanima koji po vama jeftiniji stap ima dobar blank a da je ostalo onako malo socijalno? Tj dali se probali neki koji vam je bas onako sjeo super ali vas je nesto od ostatka opreme odbilo od kupovine?
dec d vej aj lajk it....

Offline Jožef1

• Somolovac
Odg: Blankovi na jeftinijim stapovima
« Odgovori #1 u: Rujan 01, 2019, 20:47:25 poslijepodne »
Gold Star 3m, 20-40g dobio ga na poklon od vlasnika ribičke radnje za božić 1996 god. Izuzeto dobar karbonski štap, oštar a kičma jaka. Svugdje sam ga nosio i varaličario sve i svašta. Bacao rapale, twistere, sedove, gvožđuriju. od štuka, balina, klena, jeza sve do smuđa i tako sve do 2004 godine, posudio i slomi mi tip vrh neki 20cm - poludio. Najbolji spinn štap koji sam imao, odnodno s kojim sam naradije varaličario. za neprežaliti. a Sada ni je želja nabaviti jedan E T blade 15 -50g, možda čak bolje ET Black SPIDER spinn od 30-60g od 2,7m., oko 400kn a meni je štap sjeo ko majmunu  (neoguljena)banana.  :hi:
život ti ovisi od udice- izbjegni to zlo....