Autor Tema: Savjet pri kupnji ribolovne opreme ( šaran )  (Posjeta: 230 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Blajbo

• Kederas
  • *
  • Dob: 25
Savjet pri kupnji ribolovne opreme ( šaran )
« u: Studeni 11, 2020, 21:24:49 poslijepodne »
Poštovani ribolovci, nov sam u ribolovu te nažalost nemam nikog u obitelji i prijateljima da se bavi pecanjem. Da ne dužim imam nedoumicu u kupnji ... pecam na jezerima gdje se peca 80 - 100m , gdje je doci bez rakete kao da dodes bez stapova. Moje pitanje je da li da prvo investiram u spod štap ili da kupim 3. Stap posto pecam samo na dva ?  Također sam vidio starijeg gospodina koji na jednom stapu sveze raketu te poslije par hranjenja stavi ponovno olovo i nastavi lovit,  kakva je to vrsta predveza s kojom moze tako brzo mijenjat izmedu rakete i obicnog olovnog sistema ?   :sha:  :dontknow:

Offline kawasaki

• Alas
Odg: Savjet pri kupnji ribolovne opreme ( šaran )
« Odgovori #1 u: Studeni 11, 2020, 21:47:33 poslijepodne »
Mozda bolje lovi na ta dva stapa i uzmi spod stap i raketu da se uvjezbas i bacat i lovit itd.
Neces vise lovit s tri stapa nego s dva. A ako ides s lovnim bacat raketu em nemozes daleko, em moze puknit, em nemozes stalno mjenjat sistem i vaditi taj stap da bi dohranjivao...  :hi:
Moj prijedlog ti je da citas redom teme i kad sve procitas onda stavi pitanje ako imas jer puno toga ti vec pise o saranskom ribolovu pa da se ne ponavljamo  :hi:
A s vremenom ces kupiti bolje stapove pa onda uzmes komplet od tri a spod ti ostaje.
Brzi od Bolena.

Offline dravski pecaros

• Alas
« Odgovori #2 u: Studeni 12, 2020, 06:14:44 prijepodne »
U potpunosti se slažem sa kawasakijem..prvo pročitaj ,probaj sa ovim što imaš onda ćeš biti pametniji za dalje ..  :occasion14:

Offline Blajbo

• Kederas
  • *
  • Dob: 25
« Odgovori #3 u: Studeni 12, 2020, 09:26:45 prijepodne »
Gospodo hvala na brzim odgovorima i savjetima, budem obriso temu da se ne gomila bezveze