Strune

Autor maverick, Studeni 16, 2012, 13:54:04

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

pajdo77

 A kolika bi trebala debljina strune za ove kržljave smuđarke u donjem gradu? 15 libri dosta il može i tanje? Mislim mogu ja i na paučinu što se ulova tiče :stripii:

kawasaki

10 lb maks je dovoljno..a sad mozes ti i na 15 ili 20 lb.
stvar tvoje volje  :hi:
Brzi od Bolena.

pajdo77

 Hvala kawasaki :hi:,onda ću ja ipak 10 libri

YUGO BOSS

Ako neko proba kast king 30 lbs nek javi utiske  :bye:

kawasaki

probo ja sivi. jak ko zemlja al realno predebel. nesto kao da je 40 lb  :hi:
Brzi od Bolena.


profi012


kawasaki

100 lb
na pravilno vezanom uni cvoru 2*  probano puca na 25 kg  :hi:


Brzi od Bolena.

kawasaki

falio sam bjeli Poseidon no sve vise puta se uvjeravam da je u mnogo cemu bolji KastKing ili crveni Triposeidon  :hi:

Brzi od Bolena.

profi012

Meni je kastking na prvom mestu.

šajzika

Narucivat cu si 10lb . Koristio sam do sada ovaj bjeli poseidon i bio mi je super.
Koji se tebi 10lb najbolje pokazao da isprobam ?
Audentes fortuna iuvat

kawasaki

10 lb su sve super. djele ih nijanse  :hi:
mislim Kast te crveni i bjeli P  :ok:
Brzi od Bolena.

IVEK 85

Citat: Sg.Pepper  u Siječanj 11, 2016, 22:32:16
@ Ivek 85
Ja sam imao sufix-a 8niti ali 0,12mm meni je to jedna od najgorih spaga sto sam imao, mozda je bila samo takva moja ali je bilo govno! Nadam se da si ti bolje srece!
Slažem se evo sad mogu i ja potvrdit ocufala se na puno mjesta puca nikad skoro na kopči ma katastrofa izdurala 15 20 ribolova nikome nebi preporučio užas...