Strune

Autor maverick, Studeni 16, 2012, 13:54:04

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 4 Gosti pregledava ovu temu.

miha

Citat: Kugla  u Rujan 26, 2015, 21:17:55
Kawasaki onako pod prstima mi se čini ok, ali test će biti kad ju namotam i isprobam na vodi. Zanima me kako će se ponašati sad kad vrijeme zahladi. Cijena je odlična i ako se pokaže dobrom to je velika ušteda, a ako ne nisam puno izgubio.
znači ne moraš čekati zimu i smrzavati se špaga je dobra i to je to ....

Kugla

Miha ne znam jel dbra, to ću saznati kad ju isprobam, svi koji su ju do sad koristili kažu da je ok i nemam razloga im ne vjerovati, po zimi nije isprobana, barem meni nije poznat, pa reko da ju isprobam u tom periodu.

mossi

Kugla, odakle si naručio i koliko si čekao?
Jel free shipping ili si nešto platio poštarinu?

Kugla

Mossi prijatelj Šajzika mi je naručio jer meni su sve kartice precvikane, dao sam njemu gotovinu a on odradio dalje.
Moraš njega pitati za link  :ok:

mossi

Nisam tražio link. Nego sam pitao da li je AliExpres i da li je besplatna poštarina i za koliko je stiglo.
Nama za Srbiju ako je besplatna poštarina putuje 50-60 dana.

Kugla

Cijena je cca 65 kn, stiglo za nekih cca 3 tjedna, a stvarno ne znam odakle je naručeno, Šajzika će ti znati reći

mario123

Nikad nisam cekao vise od 30dana vecinom oko 3tjedna.
Cesto mi dode i za 2tjedna. Par puta stiglo za 10 dana. Nez kako vama tako dugo putuje.

mossi

Free Shipping.  :BangHead: :BangHead: :BangHead:

ibro dirka

Bitno da dođe...  :stripii:

mossi

A pošalju po vozaču od autobusa, ili po familiji.  :rofl2:

pajdo77


Kugla

Cca 3 tjedna nije dugo, to je sve ok.  :ok:

profi012

Meni stigao poseidon za 13 dana. Prijatno sam iznenadjen i brzinom i kvalitetom.

Batica

Koju lb si porucio?

YUGO BOSS

2 x narucivao stizalo za 2 nedelje,iako je free shipping :)
Sve zavisi koji je seller kad posalje i kako