Autor Tema: Strune  (Posjeta: 126719 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kawasaki

• Alas
Odg: Strune
« Odgovori #1755 u: Ožujak 11, 2019, 20:49:18 poslijepodne »
Lijevo kastk. Desno pp

A na slameru 360 je kastk.

I tako gledam ja taj slamer i kontam si da to nije rola za prodaju kao sta sam metio...

Super namata i ne petlja spagu sto su boljke tih slamera... ostat ce on meni za raritet ili nekom tko zna cjenit 360 koji ne petlja tj ovako slaze... :hi:
Brzi od Bolena.

Offline SMT

• Alas
  • Dob: 42
« Odgovori #1756 u: Lipanj 18, 2019, 22:46:03 poslijepodne »
Dva puta sam je kupio, jednom deblju, jednom tanju...Ne mogu ništa loše reci, onako normalna neka... Nije to nešto ni skupo bilo... Ništa ne testiram ali evo...

BRZO i BEZ VEZE

Offline SMT

• Alas
  • Dob: 42
« Odgovori #1757 u: Srpanj 20, 2019, 16:07:23 poslijepodne »
Jedna nova struna( plavi Varivas) i dve stare okrenute= tri nove... Ubačene “ podloške” gde treba, čvor proveren... Kad počne čvor da izlece kroz karike vreme je za novu strunu i pre toga... Dve masinice su plitke spulne, pa se uklapam u 150m...

PP koji sam dugo godina koristio( i iskljucivo njega) je lagano iskliznuo iz postave... Kako i zašto, ne znam... Dosta su udobne ove strune i nečujne, pogotovo shimano...Sada tako, pa ćemo videti da li ću kalem pp-a vratiti na nešto...

Debeli shimano, srednji Varivas i tanki Varivas... Spulne su pune... Težak, srednji i srednje lakši ribolov, tako je debljina i odabrana...

BRZO i BEZ VEZE