Strune

Autor maverick, Studeni 16, 2012, 13:54:04

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Kugla

Galant mi je do nedavno bila ok struna, sad nekoliko puta se zna zamrsiti, tj. kao da dok je mokra pa pri izbačaju da se slijepi i to već nekoliko puta, kako na slameru 260, tako i na spro red arc e sad biće da nije do role već do nje same. Odlična mi je jer je mekana ali nakon dužeg vremena poćne ovako zezati, jednu sam uspio spasiti, ali druga se tako spetljala da joj nije bilo spasa. Sad neznam kako će se ponašati zimi? Jel netko pecao sa galantom zimi i kakva su iskustva?

maverick

Izmjena tezine varalice i namotanost na špulnu su uzrok...struna je ok...kako ljeti tako zimi
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

dravski pecaros

Citat: maverick  u Listopad 26, 2013, 13:53:25
Izmjena tezine varalice i namotanost na špulnu su uzrok...struna je ok...kako ljeti tako zimi
upravo to...kad ides laksim pa onda tezim varalicama i meni se znalo desiti da se poputa...  :blob6:

Kugla

Citat: maverick  u Listopad 26, 2013, 13:53:25
Izmjena tezine varalice i namotanost na špulnu su uzrok...struna je ok...kako ljeti tako zimi
Što napraviti, mislim na što obratiti pažnju da se to ne desi.

maverick

pofuraj rolu sa sobom slijedeci put  :thumbsup: pa navrati na kavu
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Kugla

Samo ti reci kad si slobodan, pa ću naići  :icon_thumright:

kawasaki

 kod promjene težine varke izbacaj ju par puta iz ruke da se spaga pravilno slozi tj odgovarajuce toj težini varke

:icon_salut:
Brzi od Bolena.

umpahpah

pa ne znam ja sa daiwom nemam tih problema!!!!   :toothy12: :toothy12: :toothy12:


Greys

Da stvar bude bolja, i ja kako imam Saltigu nemam problema sa tim

jura

I ja sa Slamerom, Kugla šteluj ruku  :idea1:

Kugla

Moram u školu Jura, kad me primaš  :toothy10:

jura

Mene je RJ učio, i uputio na tu strunu  :icon_thumright:


Miro

Koristim Balzer Iron Line.
Nikad problema.