Autor Tema: komarci  (Posjeta: 55276 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Harley

• Somolovac
Odg: komarci
« Odgovori #705 u: Rujan 11, 2018, 17:02:51 poslijepodne »
Sve štima, sjetite se kravljeg ludila, danas ga više nitko ne spominje. ptičje gripe , nitko je ne spominje, i dosta drugih boleština, tko više spominje aids, kojekave zarazne boleštine prije 3-4g. po Meksiku, ovo prolječe su nas obasipali sa člancima da se treba cijepiti protiv krpelja , da je najezda, sve je to smišljeno, farmaceutska industrija je najprofitabilnija grana industrije u svijetu.
Living your dreams, do not dream the life

Offline maverick

• Administrator
« Odgovori #706 u: Rujan 11, 2018, 17:48:11 poslijepodne »
Pratim sto se dogadja i moram priznati da mi nije isto jasno...razumijem i taj marketing ali mi kao pecarosi smo bas izlozeni tim komarcima i to mi se nimalo ne svidja
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Offline feco

• Somolovac
  • Dob: 56
« Odgovori #707 u: Rujan 11, 2018, 20:21:09 poslijepodne »
Tolikim smo opasnostima izloženi u svakodnevnom životu, počevši od prometa pa do prave epidemije karcinoma, moždanih i srčanih oboljenja i još 100 kojekakvih cirkusa, tako da ne želim ni da se obazirem na te komarce .  :hi:
BRZO I BEZ VEZE

Online pajdo77

• Alas
  • ŠAPTAČ SMUĐEVIMA
  • Dob: 50
« Odgovori #708 u: Rujan 11, 2018, 21:17:29 poslijepodne »
 Koliko ja znam komarac je krivac za najviše smrtnih ishoda među ljudskom populacijom. Onda mi dođe kao šlag na tortu kad čujem neke dušebrižnike da se ne smije tu istu pošast tretirati po Kopačkom Ritu jer žabe kašljucaju od tih preparata,ne smije se letjeti iznad naseljenog mjesta da slučajno avion ne tresne dolje i još bezbroj takvih idotskih zakona. Pametnije je po društvo (za farmaceute dakako isplativije) govoriti da se mažemo kojekakvim kemijama po koži koja je naš najveći organ i apsorbira ta sranja u kremama,da palimo kojekakve štapiće i spirale i tako se inhaliramo nego da nedaj Bože dođe do pomora dva leptira kupusara u gradu. Jeftinije je po društvo liječiti ljude,nedaj Bože i sahraniti nekoga zbog toga nego da sluučajno nekog turistu u Baranji ne zamagle dok na nekoj čeki sa puščetinom čeka da upuca nekog jadnog jelena,košutu ili vepra jer taj će ostaviti koji euro zajednici. Ma mi smo zemlja apsurda i ljudi pognutih glava pa mogu kako hoće i dokle hoće. Vani bi već netko nadrapao zato što to nije sprečeno na vrijeme a imamo resursa,stručnjaka čak i doktora za komarce. A s druge strane ak se treba umirat bolje da me u Slavoniji ubije komarac nego u Dablinu kamion s prikolicom. Ipak sam ja lokal patriota,često sam u lokalu :stripii:

Offline mossi

• Moderator
    • Pecanje, druženje, plovidba
« Odgovori #709 u: Rujan 11, 2018, 21:26:08 poslijepodne »
A s druge strane ak se treba umirat bolje da me u Slavoniji ubije komarac nego u Dablinu kamion s prikolicom. Ipak sam ja lokal patriota,često sam u lokalu :stripii:

:hi: :notworthy: :occasion14:
Čovek se rodi kao genije, a umire kao idiot - punog podruma pecaroške opreme.

Offline nekinho

• Somolovac
  • Dob: 36
« Odgovori #710 u: Rujan 12, 2018, 09:36:40 prijepodne »
 :stripii: :stripii: :stripii:
Pajdo mani se ti pecanja to te nikako ne ide, uhvati se pisanja i ne gine ti slava i pohvale

Offline No

• Alas
  • Dob: 49
« Odgovori #711 u: Rujan 12, 2018, 09:52:33 prijepodne »
Koliko ja znam komarac je krivac za najviše smrtnih ishoda među ljudskom populacijom. Onda mi dođe kao šlag na tortu kad čujem neke dušebrižnike da se ne smije tu istu pošast tretirati po Kopačkom Ritu jer žabe kašljucaju od tih preparata,ne smije se letjeti iznad naseljenog mjesta da slučajno avion ne tresne dolje i još bezbroj takvih idotskih zakona. Pametnije je po društvo (za farmaceute dakako isplativije) govoriti da se mažemo kojekakvim kemijama po koži koja je naš najveći organ i apsorbira ta sranja u kremama,da palimo kojekakve štapiće i spirale i tako se inhaliramo nego da nedaj Bože dođe do pomora dva leptira kupusara u gradu. Jeftinije je po društvo liječiti ljude,nedaj Bože i sahraniti nekoga zbog toga nego da sluučajno nekog turistu u Baranji ne zamagle dok na nekoj čeki sa puščetinom čeka da upuca nekog jadnog jelena,košutu ili vepra jer taj će ostaviti koji euro zajednici. Ma mi smo zemlja apsurda i ljudi pognutih glava pa mogu kako hoće i dokle hoće. Vani bi već netko nadrapao zato što to nije sprečeno na vrijeme a imamo resursa,stručnjaka čak i doktora za komarce. A s druge strane ak se treba umirat bolje da me u Slavoniji ubije komarac nego u Dablinu kamion s prikolicom. Ipak sam ja lokal patriota,često sam u lokalu :stripii:

Pajdo  :hi:    :notworthy:    :notworthy:

:occasion14:
Polako i bez veze

Offline Bakara

• Smudjolovac
  • Dob: 30
« Odgovori #712 u: Rujan 12, 2018, 10:18:16 prijepodne »
:stripii: :stripii: :stripii:
Pajdo mani se ti pecanja to te nikako ne ide, uhvati se pisanja i ne gine ti slava i pohvale
Evo prijavljujem se da Pajdi o svom trosku napravim blog, ali pod uslovom da redovno pise  :stripii:

Offline joker

• Somolovac
« Odgovori #713 u: Rujan 12, 2018, 10:56:06 prijepodne »
Svaka cast pajdo nasmijao si me do suza.
prije su zene kuhale kao moja mama a danas piju kao moj tata

Offline alex7777

• Somolovac
  • odgovorno tvrdim da nista netvrdim dok ne utvrdim
  • Dob: 41
« Odgovori #715 u: Travanj 21, 2019, 19:20:50 poslijepodne »
nahebali smo cini mi se ima ih u dva dana se stvorilo trilion malih novopecenih  :uf: :pirate:

Offline maverick

• Administrator
« Odgovori #716 u: Travanj 21, 2019, 19:37:26 poslijepodne »
i vrijeme im je  :stripii:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Online majstor

• Somolovac
  • Dob: 55
« Odgovori #717 u: Travanj 21, 2019, 21:05:44 poslijepodne »
Nikad nije vreme za njih. Imam komarnik i sprej.

Online pajdo77

• Alas
  • ŠAPTAČ SMUĐEVIMA
  • Dob: 50
« Odgovori #718 u: Travanj 22, 2019, 03:30:45 prijepodne »
 Hebo ti Slavoniju bez komaraca. Pa to je naš brend i autohtoni proizvod,po njemu smo poznati kao Dubrovnik po svojim zidinama ili Pula po areni. Da nema komaraca nestale bi i žabe jer se ne bi imale čime hraniti,nakon žaba tom logikom nestaju i rode a zna se dobro šta rade rode. One donose djecu. Dakle bez njih ni nas ne bi bilo i zato bi mi trebali tom malom komarcu podići spomenik a vodeći se onom parolom "bez komarca nema ni muškarca" trebao bi jedan dan u godini biti njegov praznik i to proglasiti neradnim danom. Eto ,to bi bilo moje dubokoumno razmišljanje u ove sitne sate o tom sitnom biću. Već vidim šta bi rekao Dalaj Lama na to moje razmišljanje. Reko bi " Pajdo,u tako sitne sate tako velike riječi"  :rofl2:. Nego bolje meni da me bockaju komarci,onda znam da je stiglo godišnje doba kad vani nije mećava,ne moram nosit kaput i zimsku kapu,lopatat snijeg pred kućom i iz čamca,pazit da ne polomim kuk na poledici. Bar sada ima tih sprejeva,krema i kojekakvih naprava za tjeranje tih napasnika i zato bolje komarac na ruci nego snijeg u cipeli. :rofl2:

Offline Jožef1

• Somolovac
« Odgovori #719 u: Travanj 22, 2019, 06:46:11 prijepodne »
Hebo ti Slavoniju bez komaraca. Pa to je naš brend i autohtoni proizvod,po njemu smo poznati kao Dubrovnik po svojim zidinama ili Pula po areni. Da nema komaraca nestale bi i žabe jer se ne bi imale čime hraniti,nakon žaba tom logikom nestaju i rode a zna se dobro šta rade rode. One donose djecu. Dakle bez njih ni nas ne bi bilo i zato bi mi trebali tom malom komarcu podići spomenik a vodeći se onom parolom "bez komarca nema ni muškarca" trebao bi jedan dan u godini biti njegov praznik i to proglasiti neradnim danom. Eto ,to bi bilo moje dubokoumno razmišljanje u ove sitne sate o tom sitnom biću. Već vidim šta bi rekao Dalaj Lama na to moje razmišljanje. Reko bi " Pajdo,u tako sitne sate tako velike riječi"  :rofl2:. Nego bolje meni da me bockaju komarci,onda znam da je stiglo godišnje doba kad vani nije mećava,ne moram nosit kaput i zimsku kapu,lopatat snijeg pred kućom i iz čamca,pazit da ne polomim kuk na poledici. Bar sada ima tih sprejeva,krema i kojekakvih naprava za tjeranje tih napasnika i zato bolje komarac na ruci nego snijeg u cipeli. :rofl2: Vauuuu  :rofl2: :rofl2: :stripii: :stripii: :notworthy: :notworthy: :hi:
život ti ovisi od udice- izbjegni to zlo....