Autor Tema: komarci  (Posjeta: 60563 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline majstor

• Alas
  • Dob: 55
Odg: komarci
« Odgovori #750 u: Srpanj 04, 2019, 08:31:35 prijepodne »
Ako se Didapatak ne javi dva dana - pojeli ga komarci.  :uf:

Offline pajdo77

• Alas
  • ŠAPTAČ SMUĐEVIMA
  • Dob: 50
« Odgovori #751 u: Srpanj 04, 2019, 10:14:16 prijepodne »
 Kćerka bila prije dva-tri dana u Orahovici. Tamo opet ne možeš živjeti od obada. Nad*ebali su nas insekti kako god okreneš. Jedino jadne pčele rikavaju od tih pesticida a gamad ni da se zakašlje. Sve naopako.

Offline maverick

• Administrator
« Odgovori #752 u: Srpanj 04, 2019, 11:02:32 prijepodne »
Mi smo bili prije tri dana u Orahovici, obada nije bilo, ali čim udjes u sumu ima komaraca
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Offline majstor

• Alas
  • Dob: 55
« Odgovori #753 u: Srpanj 04, 2019, 11:15:19 prijepodne »
Kod nas nisu špricali, naravno. Ima komaraca ali su obadi veči problem. Jurišaju bez milosti i ima ih kad osjete znoj. I gdje koji stršljen od 5 cm.  :hi:

Offline pajdo77

• Alas
  • ŠAPTAČ SMUĐEVIMA
« Odgovori #754 u: Srpanj 04, 2019, 11:25:45 prijepodne »
 Hebem li ga,onda su komarci bili toliko veliki da ih je zamjenila za obade :stripii:

Offline silure

• Somolovac
  • samo Dunav
« Odgovori #755 u: Srpanj 05, 2019, 06:59:17 prijepodne »
Mozes popiti nesto jedino za živce.... :uf: Manje je to nego prije ali ih ima, sto više ides prema Josipovcu sve je gore....kod mene ni po danu ne mozes u šumu
  uff ja ocekivo da je sad milina..znaci nikud s dijecom

Offline ljuska

• Somolovac
  • Rad je za onoga tko ne zna pecati
« Odgovori #756 u: Lipanj 05, 2020, 21:56:45 poslijepodne »
Poćeli lagano komarci

Offline pajdo77

• Alas
  • ŠAPTAČ SMUĐEVIMA
« Odgovori #757 u: Lipanj 05, 2020, 22:53:28 poslijepodne »
Pisalo je da su ih već tretirali nečim. Shebat će nas ovo vrijeme. Stalno kiša pa kad zagrije bit će bara na sve strane.

Poslano sa mog ASUS_Z00ED koristeći Tapatalk

Offline alex7777

• Somolovac
  • odgovorno tvrdim da nista netvrdim dok ne utvrdim
  • Dob: 43
« Odgovori #758 u: Srpanj 07, 2020, 17:06:33 poslijepodne »

Offline pajdo77

• Alas
  • ŠAPTAČ SMUĐEVIMA
« Odgovori #759 u: Srpanj 09, 2020, 16:02:33 poslijepodne »
 Danas i sutra ih napadaju i iz zraka i sa kopna pa ćemo vidjeti. Kasno su stigli ove godine al bilo je kiše ko nikada zadnja dva mjeseca,visok vodostaj i sad kad i ako se ta voda povuče a ostanu bare bit će ko i svake godine. Jedino ako su osjetljivi na hladnoću jer su jutra ispod 10 stupnjeva zadnjih dva-tri dana pa komarci navuku neku prehladu i ostanu kod kuće.

Offline silure

• Somolovac
  • samo Dunav
« Odgovori #760 u: Srpanj 10, 2020, 09:12:01 prijepodne »
Bio sam jucer obici camac i ima ih stvarno puno, i skuzio sam nesto cudno, i oni se drze 2 do 3 njihova koraka jedan od drugog valjda zbog ovog covid-a 19...  :stripii:

Offline Mornar Popaj

• Somolovac
  • Šaran, štuka, linjak, som, biće čorba kao grom
« Odgovori #761 u: Srpanj 10, 2020, 09:56:47 prijepodne »
javlja mi kolega da ih na Savi nema puno, digod koji.
Život je cesta pa biraj gdje ćeš. Al' zalud grabiš i zalud stječeš, kad tamo gore ništa od toga ponijet' nećeš.

Offline pajdo77

• Alas
  • ŠAPTAČ SMUĐEVIMA
« Odgovori #762 u: Srpanj 10, 2020, 10:44:29 prijepodne »
 Jutros ih je bilo na vodi mada su ih zlostavljali jučer iz zraka i sa kopna. Možda ih oni dezićem špricaju,vrag će ga znati.

Offline smudjoslav

• Štukolovac
« Odgovori #763 u: Srpanj 10, 2020, 11:36:53 prijepodne »
Prskanje komaraca prethodnog vikenda, dalo je određene rezultate, tako da sada komaraca ima još više, plus su još bešnji . Podjebali su ih sa nekim jeftinim sranjem, pa su podigli i one mamurne, koji nisu imali u planu da izađu ovog vikenda. Sad ujedaju kao terijeri.
 Kad sam bio klinac, preleti onaj avion, sav u rupama, obarali ga i Nemci i Rusi i lovci iz okolnih sela jer im tera divljač, u njemu budženi  motor od lade samare, pa kad pusti onaj "trag " iz krila, druže ono je bio neki bugarski suzavac, pomešan sa wc sanitarom i zaplenjenim švapskim bojnim otrovom. Mi deca odma 'vatamo maglu brzinom Bolta , jer ako ti to padne na glavu, odmašćuje kosu, ubiva vaške i perut i izvlači ti pramenove. Ovi manje iskusni koji pogledaju gore, imaju kokošije slepilo do kraja raspusta. Posle par dana otpadnu ti trepavice i počneš da nalaziš obrve  u tanjiru. Ovaj majstor se spusti u brišući let, dva metra iznad bandera, jasno ga vidimo da je izbacio lakat, colja zrenjaninsko pivo i čujemo ga da peva hitove Radeta Jorovića. On nadleće, za par sekundi padaju komarci, muve, zolje, izvrću se miševi, pacovi, živina, sitna stoka i ostala nejač. U povratku pusti još jedan mlaz da očisti kerove i mačke od krpelja i buva. Tako dva puta u toku leta, i odma je utamanio i viruse, to nam je ujedno bila vakcinacija protiv gripa, lepre, kuge, šuge i crvenog vetra . Posle toga, par dana  oporavljamo pluća i ostale delove tela , vrapci se navarili, istripovali da su belorepi orlovi, napadaju vrane i mačke iz vazduha , golubovi mnjauču dok lete, deca svetle u mraku, baba se dva dana mačuje sa saobraćajnim znakom ispred kuće .
Tako da... Jes' bilo malo zajebano , al' nema komaraca, jebiga!

P.S. Autor nisam ja...

Offline nekinho

• Somolovac
  • Dob: 36
« Odgovori #764 u: Srpanj 10, 2020, 11:37:48 prijepodne »
Možda ih ne špricaju nego prihranjuju  :stripii: