Više od riječi!

Autor Juzba, Studeni 22, 2012, 21:15:04

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

alexdja

       Nema više divljeg bučka. :no:

smudjoslav

...Redovno...Juce puno akcije...Bucov je juce poludeo pa smo prestali da lovimo bandare zbog njega... :takoje:

alexdja

Zavidim na užitku...  :ok:

Moraću jednom da dođem da počnem da prepisujem te fine rabote...  :thumbsup:
       Nema više divljeg bučka. :no:

dravski pecaros

bili smo nahraniti šarane  :hello2: :hello2:



šajzika

Bravo, ova je stvarno više od riječi
Audentes fortuna iuvat

maverick

Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Harley

👑

Poslano sa mog E6853 koristeći Tapatalk

Living your dreams, do not dream the life

majstor

 :eek: :hello2: Bravo nek uči hraniti, kad naraste da budu veliki. Ja unuka ne vodim jer sa 20 mjeseci toliko trči da ga ne mogu stići.
Na godinu lovimo. :clap2: :clap2:

Sg.Pepper

#533

dec d vej aj lajk it....

šajzika

Citat: šajzika  u Rujan 02, 2017, 09:40:21

pogledaj samo ovaj dio , to prebacis u ovo na slici ispod i onda on odmah ubaci sliku na forum

Audentes fortuna iuvat

Sg.Pepper

dec d vej aj lajk it....

rogorez


kawasaki

Brzi od Bolena.

kawasaki

Brzi od Bolena.

smudjoslav

#539