Više od riječi!

Autor Juzba, Studeni 22, 2012, 21:15:04

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

No


No


Juzba

Ko izgubi dobitak dobije gubitak.

nekinho

No šta ti bi da mislima odlutas na more? Jel to ova hladnoća kriva ili ti je misli na Savu pomutila cedevita
_________________________________________
Budimo ljudi! Nije teško. I majmunima je uspjelo!

No

 :uf: Da nije ovog nevremena bio bi na rijeci Savi,ovako lutam po netu i kad sam vidio ove lijepe sunčane slike nisam odolio.  :hi:  :occasion14:
Nema veze s cedevitom,ni ona mi ne ide po ovom šugavom vremenu.  :BangHead:

No

S gostovanja kod Harleya,ušče Une u Savu.









nekinho

Sa današnje vožnje u koleginom čamcu. Vrijedilo je vidjeti...

_________________________________________
Budimo ljudi! Nije teško. I majmunima je uspjelo!

pajdo77

 Junačina tatina montirala rasvjetu,nagrbili se po cjele dane na onoj žegi al vrijedilo je :icon_thumright:

nekinho

Vidio sam jučer mnogo zanimljivih prizora uz Dravu, košutu sa lanetom na pojilištu, dabrove u vodi, mnogo ptica, puno pecaroša, novu promenadu, još ljepši most koji svijetli noću...ali bez obzira što sam stavio ovu sliku gore, ništa me nije oduševilo toliko koliko jedan gospodin sa bijelom kapetanskom kapom kojeg sam primjetio nedaleko Kožare tamo negdje oko 18h kako u svom čamcu sjedi i nešto prčka. Nažalost nije bila prilika da slikam taj prizor niti se javim jel nisam bio sam svoj gazda... Drugi put.  :hi:
_________________________________________
Budimo ljudi! Nije teško. I majmunima je uspjelo!

pajdo77

  a uvjek se na drlogu ima šta čačkati :stripii:. Drugi put bar jodlaj ak ne možeš pristati :icon_thumright:

mossi

Monoštor

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk


srco

Restoran u Zlakusi ... pogled iz bašte ... u potoku uzgajaju pastrmku ...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk


vedro

Alaj je ovo lijepooooo !

dravski pecaros

#523


smudjoslav