Čestitke na ulovu smuđa

Autor šajzika, Prosinac 21, 2013, 14:38:24

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

maverick

Bravo...svi debeli su u Dravi...na vama je samo da odete ns vodu
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

KvacakZu


šajzika

Bravo.
@mav
Nekaze se debeli, nije to lijepo :stripii:
Audentes fortuna iuvat

maverick

Ok, elegantno popunjen ali duzi od prosjeka  :stripii:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

joker

#1264
 :stripii:.ko moze nek pici na vodu kako poglavica kaze i nek ne odustaje.skoro sam napisao poglavnik  :stripii:.vodostaje je taman fin i u blagom porastu bar kod mene
prije su zene kuhale kao moja mama a danas piju kao moj tata

šajzika

Da , sad mi jos nabijaj na nos sto moram radit. Grizu veliki ako ne i najveci. Ni lokacija nije bitna. Nista, samo dodjes i vadis :stripii:
Audentes fortuna iuvat

Dukulele

Sajzika :D :D :D

Evo, ja stvarno ne znam, konto sam da me krenio smudj, al to je bila neka kratkotrajna sreca, ili me bije Pajdin maler jer u zadnje vrijeme idem s njim pa on pokupi slavu.

Ali onak, vec sam mislio odustat od pecanja smudja generalno :)  No kad kazes da sad bas grizu najveci, hm :P
Kad sam mogo nisam htio, sad kad hocu ne mogu.

nekinho

Eto Šajzika te tvoje riječi utjehe potaknule su mnoge da promijene mišljenje.
Odoh pecati, nije bitno vrijeme ni mjesto, samo da zabacim, ulov mi garantiran, i to veliki uglavnom...  :stripii:
_________________________________________
Budimo ljudi! Nije teško. I majmunima je uspjelo!

joker

prije su zene kuhale kao moja mama a danas piju kao moj tata

šajzika

Audentes fortuna iuvat

urtelja


Sg.Pepper

dec d vej aj lajk it....

pajdo77


No

 :hi: Hvala lijepa momci. 
:occasion14:

Kažu stari ljudi i  ćorava koka  ubode zrno,eto ubo i ja  :stripii:   :stripii:



Joker,čestitam   :clap2: :clap2:   
:icon_thumright:

nekinho

Doktore No, kakav ulov, kakva lijepa slika, kakva velika riba, a još veći i čestitiji čovjek!
:notworthy: :notworthy: :notworthy:
_________________________________________
Budimo ljudi! Nije teško. I majmunima je uspjelo!