Čestitke na ulovu smuđa

Autor šajzika, Prosinac 21, 2013, 14:38:24

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

alex7777


yopatami1

Preko 80 pluseva za
RJ

Послато помоћу Тапатока

retfala

RJ ponosan sam sto sam dobar sa tobom :notworthy: ovo je pravi  smjer...ove godine ce biti i mojih slika u ovoj temi

maverick

Ono da Vuk dlaku mijenja ali ćud nikad u ovom slučaju ne vrijedi  :clap2: :clap2: :clap2:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Rap


alexdja

       Nema više divljeg bučka. :no:

TonyC


alex7777

Vjerujte mi nagovjestavo je ovu situaciju  :takoje: i kontam sad spava kao beba nije ni bio na forumu :stripii:

ljuska


KvacakZu


dravski pecaros

hvale vrijedan potez... RJ   :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

KoDar

Svaka čast! Skidam kapu i naklon do poda!

nekinho

_________________________________________
Budimo ljudi! Nije teško. I majmunima je uspjelo!

ossa

RJ JE MOJ drug , platiću mu šes' piva kad ga vidim da mi objasni kako se peca smuđ  :hi:
Naidju krize, drukcije grize...

Debeli šef

džabe mu ja crtam da su potentniji za mrijest mali ovi oko 3 kg i da jednake gene imaju on baš mora debele loviti. 
:hello2:
potvrđujem da je najavio.  :clap2: