Čestitke na ulovu smuđa

Autor šajzika, Prosinac 21, 2013, 14:38:24

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Harley

Living your dreams, do not dream the life

feco

Bravo majstor Ljuska  :ok: čestitam ! :hi:
POLAKO I BEZ VEZE


ljuska


mossi

Osso

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk


maverick

Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

pajdo77

Pridružujem se čestitkama

Poslano sa mog ASUS_Z00ED koristeći Tapatalk


ossa

Hvala. Nije to nista, večeras overa novog CD BR 7'6"- 28g glava 10g, komad oko 2kg. odmah vraćen u vodu bez fotke.
Naidju krize, drukcije grize...

No

 :hi:

Šaptač smuđevima, čestitam, ajde da smo dočekali da kažeš i pokažeš što si ulovio

:occasion14:

pajdo77

 a tu i tamo mi se omakne pa se izlanem  :stripii:

maverick

Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Smithwick maniac

Svaka čast pajdo, prokenjalo te.
Sada više nema nazad, to je ireverzibilan postupak!
Strast...vrlina koja ne poznaje svjetlucanje mjeseca ni oscilacije vodostaja...

DJ17


ps

Farba nas stara lopina godinama, problem mu je stavljati slike svaki dan na forum :rofl2: :rofl2:

maverick

Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"