Zakačkica na štapu

Autor Greys, Siječanj 15, 2014, 21:31:41

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Greys

Moram si i ja dat napravit tu zakačkicu kod Esoxa,a nikako da si dam 3dana pauze,voda me vuće...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk


maverick

Imas na e bayu..za dolar dva...sam nikako da pronadjem link...
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Lomnica_city

Ja uzeo na Plat-u kad sam narucivao neke pletenice (sve preporuke za Varivas High Grade PE), nesto preko 2 dolara je iliti nesto ispod 2€, lako se montira prostim natezanjem gumice, fino se drzi i deluje trajno, sem ako ona gumica na suncu ne istrune za 1 sezonu...

Darko

jel mislita na ovakvu zakačku

Teško je biti budala , prevelika je konkurencija.

maverick

Da takkvu sam imao ali izgubio...imas neki link pa da narucimo par komada
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Darko

Teško je biti budala , prevelika je konkurencija.


maverick

Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Darko

pa mogao bi  :icon_thumright: , ako još priča s nama  :stripii:
Teško je biti budala , prevelika je konkurencija.

TopMix

Neverovatno sta sve nema po ribolovackim ducanima, a ovo ispade jos uvek deficitarna roba..., a korisna stvarcica

raso

sutra ja naručujem , ko treba nek mi se javi na mob ili PP

Lomnica_city

Ako ces na vecu kolicinu po meni se Plat vise isplati, stize za 4-5 dana (dalje zadrzavanje zavisi od vase carine) a od kineza za bar mesec dana!!

raso



maverick

Te sto Raso naruci ja pojedem s sirom i kajmakom  :stripii:
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"