Sportex Team Waller Z Spin

Autor Dolenec, Svibanj 21, 2018, 13:10:09

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Dolenec

Poštovanje,
molim cijenjene članove foruma dali je neko koristio navedeni štap u izvedbi 3.m.  od 80-150 g.
naručio bih ga pa da neide odma na prodaju.
dali je štapom moguče bacat 30 g. pa na više da nije čisti kolac, i dali je vrh mekan tj. dali radi vršna trečina štapa?

hvala i lijep pozdrav.

Dolenec


šajzika

Audentes fortuna iuvat

Dolenec

hm, nisam baš struručnjak jer sam u spin ribolovu poćetnik. al eto kaj se tiče dotičnog štapa ja prezadovoljan.
naime kod povlačenja žlice ili glavinjare po dnu na vrhu i u ruci osijeti se svaki kamenčić, pri zapinjanju počinje se savijat vrh i sve jače prama polovici štapa.
pri jačem zapinjanju štap se savija cijeli, s time da u donjoj polovici štapa ima puno snage.
po njemu se lijepo osijeti vibracija i manjih glavinjara 20-30g. i sam vrh štapa lijepo radi.
bojao sam se da nebude problem kod izbacivanja lakših varalica i glavinjara 20-30g. al posložen je super osijeti se lagano savijanje cijelog štapa pri malim gramažama, tako da samo pohvale na štap.
na njega sam montirav rolu od 625g. štap ima nekih 330g. i rolhalter nije visoko tako da je to fino leglo.
e sad jedino neznam gdije da nađem neki solidan som pa da znam kakav je pod ribom :stripii: :stripii:
a čini mi se dase budem načekao :ok: al dobro da mi je upornost dobra strana još od šaranolova.
živjeli :ok:

Dolenec

eto čudo svih čuda ulovio soma oko 10 kg. i štapu još jedna 5+ ocijena, štap radi savršeno.
riba naravno poštena.
pozdrav.

TonyC



No

Svojevremeno sam pisao o suzama rijeke Sve, al kad vidim ovaj snimak,  :uf:   ova pijena je plač majke božije   :crybaby2:

Dolenec

uh, uh, naveden štap od 80-150g. mi se čini puno puno mekši od ovog na videu, vjerojatno je štap veče gramaže.
jer meni ga som od 10-12 kg. skoro tako savio al štap lijepo radi, a riba koja je u vodi nije ista ona sa slika kod obale ili se varam pa to je čudovište :stripii:
ovu pijenu nikad nisam vidio uživo kod nas na dravi ili muri i neznam o čemu se radi budem potražio baš me zanima koja je problematika :mt1032:

Germina

Na klipu je najverovatnije model od 110-220g  :hi:

Dolenec