Pravilnik o sportskom ribolovu

Autor maverick, Ožujak 05, 2021, 23:33:15

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

maverick

Dostupno je e savjetovanje o pravilniku, mozete ga procitati i dati svoj komentar na bilo koji dio, ovo je jedan od načina da svojim glasom nesto podrzite, kritizirate i predlozite neko drukcije rijesenje

https://esavjetovanja.gov.hr/ECon/MainScreen?entityId=16156
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Debeli šef

ne smijemo koristiti babuške kao mamce, moramo imati vagu i metar i ulov se može i dalje pisati i na papir. onako, preletio.

maverick

Ovo je prilika da se registrirate i date svoj komentar na sve napisano
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

maverick

Kolege su uputile upit o Mribiču, i gospodin Mišura je odgovorio osobno ako sam dobro skužio prepiske po facebooku...


Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

Sg.Pepper

Jel neko od forumasa upisao pogresnu tezinu ulova do sada ono tipa smuđ od 50kg?
Ako niste ni nemojte🤣
dec d vej aj lajk it....

maverick

Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo, nego trenucima koji nam oduzmu dah"

madmax


Sg.Pepper

dec d vej aj lajk it....

IvanOs

Za one koji nemaju informaciju aplikacija e-Ribic ne radi na mobitelima koji imaju Android manji od 6.1. Svi stariji mobiteli mogu skinuti aplikaciju ali ona ne radi.
To nisu znali ni u ministarstvu dok se veliki broj ribiča nije žalio.
To dovoljno govori o kvaliteti njihovog rada.
Oni misle da svi voze Audie kao oni pa da i svi ribiči imaju najskuplje mobitele.

Evo odgovora iz ministarstva:

Podrska Mobilno Ribarstvo
   
Uvidom u android sustave sa verzijama prije 6.0, ovisno o google postavkama i ovisno o uređaju, Android sustav se ne može spojiti na novije tipove sigurnosnih certifikata. Trenutno radimo na rješavanju tog pitanja, nadamo se da ćemo izdati nadogradnju mRibic aplikacije u skorašnje vrijeme koje bi riješila taj problem pristupa sa starim Android sustavima.
kada bi pametniji uvijek popuštali budale bi vladale svijetom !

mossi

To su telefoni stari do 5 godina.
Možda su mogli ići malo niže ali velika su ograničenja kad pišeš aplikaciju za telefon toliko star.



Sent from my SM-G973F using Tapatalk


Rap

Sta ti telefoni nisu imali update na noviji?

mossi

Što jeftiniji manje novih verzija Androida,  najčešće samo ta i poneka zakrpa. Max 3.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk


madmax

Dosta ljudi ima i marke mobitela koji su dobili samo jednu ili niti jednu nadogradnju. Kao npr. ja

Rap

Android 6 imali su i stariji od 5 god,znaci 5 god ga vise ni nema ili?!

pajdo77

Malo su se oni zaletili sa tom aplikacijom. Eto ja bi dao lovu Mossiju pa nek to napravi kako spada. Ako je napravio onu da ne klepamo u bove onda ova ne bi trebala bit bog zna šta. Bit će njima dobar i papir bar do kraja godine dok se ne uklone dječje bolesti.

Poslano sa mog ASUS_Z00ED koristeći Tapatalk