Strune

Autor maverick, Studeni 16, 2012, 13:54:04

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 4 Gosti pregledava ovu temu.

alex7777

Citat: Juzba  u Prosinac 26, 2016, 17:27:09
Citat: alex7777  u Prosinac 18, 2016, 22:04:28
trazim vec dugo i ne nadjem fireline xds jel zna iko di ga ima , ima u skorpinu u zg al 270m 0,23 450kn mnogo je kume mnogo  meni treba 0,14 137m


u čemu je razlika od Fireline Fused Braid, nisam nikada koristio taj xds
jednom sam ga bio uzeo prje par godina u udici 137m 017 ako se nevaram 290kn i imo sam ju skoro dvije sezone na spustu kod mene u aljmasu nepije vodu  strava jaka i nakon godinu dana skoro iste perfomanse samo malo al malo blijedji znaci turbo za mene e sad odonda mozda ima nesto jos bolje al ja od toga nisam imo bolje

Juzba

Hvala, našao sam poslije, otporniji je na habanje, i glađi, još manje pije vodu i laganije klizi kroz vodilice zbog toga
Ko izgubi dobitak dobije gubitak.

alexdja

Ne znam da li je pisalo negde već, ali gospodin Alan Hawk nas upozorava...  :tongue3:

* (20 November 2016) Reminder; stay away from KastKing branded reels and lines, and don't fall for the rubbish Amazon reviews.

http://www.alanhawk.com/reviews/news.html


       Nema više divljeg bučka. :no:

Batica

Indijanac.

Poslato sa fiksnog uz pomoc Tapatoka


majstor

Kakav je zaključak - koja upredenica pije najmanje vode? Možda ona koju koristi ribolovac koji pije najviše?

Lomnica_city

Meni za sad, od 10-ak isprobanih iz srednje i nize klase, najmanje pije Varivas High Grade PE, ima ga za 15-16€ uz postarinu i porez izadje oko 25-27€ za 150m, skroz OK...

majstor


No

Citat: alexdja  u Siječanj 14, 2017, 00:11:19
Ne znam da li je pisalo negde već, ali gospodin Alan Hawk nas upozorava...  :tongue3:

* (20 November 2016) Reminder; stay away from KastKing branded reels and lines, and don't fall for the rubbish Amazon reviews.

http://www.alanhawk.com/reviews/news.html



Za role ne znam al strune su  :ok:. Uopće više ne razmišljam o struni.
Potrošim-promjenim.
Mega8 10 lb koristim i sasvim sigurno ću ga koristit i ubuduće.
Poprilično jaka,tiha,leti, ne mrsi se. Sasvim  :ok:

alexdja

Ko smo mi da sudimo ako Alan kaže...

Šalim se naravno...

A i voleo bih da  kad neko kaže da nešto ne valja ili valja, napiše i na osnovu čega tvrdi to...

Neki test review u najmanju ruku...

Ovako sve deluje kao pljuvanje bez pokrića, pa makar bilo i najveće sranje...
       Nema više divljeg bučka. :no:

mossi

Malo ga pritisli sponzori, pala im prodaja.  :icon_scratch: :tongue3:

alexdja

Može i to da bude...
       Nema više divljeg bučka. :no:

tole


Batica

Jedno 50%, ako ne i vise, pecarosa je preslo na strune sa Alija.
Ja ih koristim ali do 30lb. Bas zadovoljan.


Poslato sa fiksnog uz pomoc Tapatoka


mossi

Onih drugih 50% ne zna kako da poruče!  :rofl2: :stripii:

šajzika

Vidim da nest nema.poseidona vise.
Nasao sam samo od 1000m

Sta vam se bolje pokazalo kk ili poseidon ?
Moram uzet 10 i 15lb pa sam miran
Audentes fortuna iuvat