Strune

Autor maverick, Studeni 16, 2012, 13:54:04

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

kawasaki

Citat: No  u Siječanj 25, 2015, 21:25:38
imas taj poseidon u prodaji prije par dana sam narucio :bye:
nema originala sve su to kopije
na originalu je  Bog mora...
Brzi od Bolena.

jacobsfeld

Citat: kawasaki  u Siječanj 25, 2015, 18:43:33
Uzeo sam za spod 10 lb cini mi se.
A da li si bas ovu uzeo kao sa slike ili neku drugu ali slicnu?  :hi:

ja sa 10lb lovim na moru i nemam prigovora na jacinu,jak je strasno a i u mjeri je.jedino je dosta plosnat.dali netko koristi 8ero nitni i koji?

vatrogasac

Mislim taj spider kineski, onda netreba ni shock  ili?

kawasaki

ja planiram naruciti pa javim.

inace kad naletim opet na original eposeidon narucujem 10 god zalihu koliko je dobra , okrugla, jaka, tanka i jeftina  :headbang:
Brzi od Bolena.

kawasaki

ma treba ti schok barem 30 lb za raketu
a osnovna nit moze biti sto tanja to bolja i bolje leti naravno
:hi:
Brzi od Bolena.

vatrogasac

E pa to te pitam, ja bacam midi spomb i onu od carp sistena, mislim da je ko ugova 19

kawasaki

Ja sam znao bacati sa 6 lb veliki spomb. Ali to moras imat rolu koja super namata inace se petlja tako tanka spaga.
Schok je uvjek obavezan. Ako uzmes debelu spagu za osnovnu nit neces moci daleko zabaciti.
10 lb za osnovnu ti je neki optimum.  :hi:
Brzi od Bolena.

vatrogasac

Zasad imam spro lcs spod, i koliko vidim po najlonu koji je dvobojan odlicno namata, ko zebra je spula jednakih boja

miska50

Moze li neko usporedit PP obicni i 8 nitni? Koji je bolji za djig? Nisam ga jos probao pa sad razmisljam o kupnji, jer vec ni sam neznam sta da uzmem..

kawasaki

Obicni mi bolji  :hi:

A mozda sam nasao poseidon ponovo. Kad stigne narudjba uskoro vise  :hi:
Brzi od Bolena.

šajzika

#685
ja sam uzeo ovo
http://www.aliexpress.com/snapshot/6432224159.html?orderId=65288866585432
pa cemo probat

jel to taj tvoj poseidon koji trazis ili je to neki plagijat ?
Audentes fortuna iuvat

kawasaki

mogao bi biti. ili taj ili ovaj
http://m.aliexpress.com/item/32275574368.html?productId=32275574368&productSubject=4-Braided-300M-fishing-line-Brand-Super-Strong-Japan-Multifilament-PE-Braided-Fishing-Line-8-10&tracelog=wwwdetail2mobilesitedetail

ugavnom imao sam 10 lb i 15 lb i nisam znao jeli to galant ili stari pp
uglavnom meni najbolja a onda nestala i pojavile se kopije  :hi:

isplati se pronaci jui uzet si kolicinu da si miran
bila je 72 kn 500 m na akciji
Brzi od Bolena.

kawasaki

uglavnom evo ti cekas tu, a ja druge tri pa valjda ce mo ju pronaci   :hi: :takoje:
Brzi od Bolena.

vatrogasac

Pitajnce jedno, dali tko ima iskustva s SG HD4 finezze braid?

kawasaki

preskupa a losa s obzirom na kvalitet
takve su vecina po Aliexpresu  :hi:
Brzi od Bolena.